Ruslaan Mumtaz, Manali’de selden sonra evine döndü

şermin

Member
Son zamanlarda meydana gelen sel ve toprak kaymaları nedeniyle Manali’de mahsur kalan Ruslaan Mumtaz, Mumbai’ye döndü ve güvende. Instagram’da fotoğraflar paylaşarak hayranlarına dönüşü hakkında bilgi verdi. (Ayrıca okuyun| Ruslaan Mumtaz: Manali’yi Hindistan’ın geri kalanına bağlayan otoyolun nehir tarafından süpürüldüğünü gördüm)

Ruslaan Mumtaz Mumbai’ye geri döndü.
Ruslaan hayatını bağışladığı için River’a teşekkür ediyor

Instagram Stories’de Ruslaan, “Her şeye neden olan nehir, hayatımı bağışladığınız için teşekkür ederim” başlığıyla nehrin bir fotoğrafını paylaştı. Delhi’de ve Mumbai’ye indikten sonra.

Ruslaan Mumbai’ye geri döndü

Uçakta otururken çekilmiş bir fotoğrafını da paylaştı. “Hoşça kalın, moraliniz düzeldiğinde görüşürüz.” Biniş kartının bir fotoğrafını yayınlayarak, “Şimdi dua edin Mumbai’ye ulaşayım.”

Ruslaan ev sahibine teşekkür ediyor

Önceki bir Instagram gönderisinde Ruslaan, ev sahibine teşekkür etmiş ve onunla bir fotoğraf paylaşmıştı. “Nakul Mahant – en değerli varlıklarından birini kaybetme endişesi yerine gerçek bir kahraman. Nakul, 40 kişilik atış ekibimiz de dahil olmak üzere tüm otel misafirlerinin güvenli bir yere gitmesini sağladı. Zamanında kararlar verdi ve bu çile boyunca başımızın üstünde bir çatı ve sıcak yemek yedik. Güler yüzü her zaman ne olursa olsun güvende olacağımı hissettirirdi. ”

Ruslan'ın katkısı.

Ruslan’ın katkısı.

Ruslaan şunları ekledi: “Bu benim bir doğal afetle ilgili ilk deneyimim ve gerçek bir kahramanla ilk karşılaşmam. Tüm konukların ve çalışanlarınızın duaları ve en iyi dileklerini kabul edin. @shirarresort’taki projemizi tamamlamak için yakında geri döneceğiz ve söz verdiğim gibi ailem ve arkadaşlarımla bir tatil için geri döneceğim.”

Ruslaan doğal afeti izlediğini hatırlıyor

Hindustan Times’a verdiği bir röportajda Ruslaan, selin etrafındaki sokakları yıkadığını gördüğünü açıkladı. Çekimler otelde yapıldı ve Ruslaan, nehrin etrafındaki tüm sokakları süpürmesini izleyerek ve bunun normal olup olmadığını merak ederek biraz boş zaman geçirdi. “Bu ke road kahan ja raha hai (yol nereye çıkar) kimseyi rahatsız etmedi. Büyük ağaçların nehir tarafından süpürüldüğünü gördüm. Sahibi gelip gitmemizi söyleyene kadar kimse fark etmedi. Çantalarımı iki saat içinde topladım, sadece para gibi temel ihtiyaçlar.

Khyati Keswani, Manali’deki selden kurtuldu

Bu sırada Kumkum Bhagya oyuncusu Kyati Keswani, Manali gezisini yarı yolda iptal ederek kıl payı kurtuldu. ETimes’a, ailesinin ve ailesinin bu havada seyahat edeceğine dair endişelerine rağmen planlarını sürdürmeye karar verdiğini söyledi. Ancak yağmur yağmaya başladığında ve Kasol-Manali yolunda araba kullanırken, şimdilik seyahatini iptal etmesi gerektiğini hissetti.