Sakshi Tanwar bekar bir anne olarak hayattan bahsediyor: “Bunun için hiçbir bahaneniz yok…”

şermin

Member
15 Temmuz 2024 17:00 IST

Sakshi Tanwar, iş ve çocuklar arasındaki dengeyi bulmanın zor olabileceğini ancak kendisine yardım edecek destekleyici bir aileye sahip olduğu için şanslı olduğunu söylüyor.

Sakshi Tanwar, geçen ay Prime Video'da yayınlanan Tahira Kashyap Khurrana'nın Sharmajee Ki Beti filmindeki rolüyle övgü aldı. Televizyondaki çalışmalarıyla tanınan oyuncu, News18'e verdiği röportajda bekar çalışan bir anne olarak hayatından bahsetti. Çocuğuna da bakabilmek için çekimlerin “yılda 50 ila 65 günü” aşmamasını planladığını söyledi. (Ayrıca Okuyun: Sharmajee Ki Beti incelemesi: Kadınlığı kutlamak için sıcak bir grup kucaklaşması; Laapataa Bayanlar'dan sonraki bir sonraki filmi)

Sakshi Tanwar en son Sharmajee Ki Beti'de görüldü. (Fotoğraf: SUJIT JAISWAL / AFP)(AFP)
Sakshi'nin annelik hakkında söyledikleri

Sakshi, 2018 yılında dokuz aylık bir kız çocuğunu evlat edindi ve ona Dityaa adını verdi. Röportaj sırasında şunları söyledi: “Sanırım hepimiz toplumun beklentileri ve kendi hayallerimiz ve özlemlerimiz nedeniyle kadınlar için en büyük zorluk olan bu dengeyi sağlamaya çalışıyoruz. Her şeyin ortasında sizin ilginizi isteyen ve sizden beklentileri olan çocuğunuz var. Bir ebeveyn olarak sürekli bu dengeyi sağlamaya çalışıyorsunuz. Neyse ki, tipik bir çalışan anne değilim çünkü işim 9'dan 5'e kadar süren bir iş değil. Sabah kalkıp işe gidip akşam dönmeme gerek yok. Çekimlerimi gerektiği gibi planlayabiliyorum ve yılda yalnızca 50 ila 65 gün çekim yapabiliyorum.”

“Ailem beni destekledi ve büyük destek verdi”

Şöyle ekledi: “Çocuğun yanında olmanız gerekiyorsa, orada olmanız gerekir. Şanslıydım ki ailem devreye girdi ve çekimler sırasında çok destek oldu. Bu dengeyi bulmak çok zordur ve kendi hırslarınız ile çocuğunuzla geçireceğiniz zaman arasında dengeyi bulmak en büyük zorluktur. Her gün yeni bir ders ve yeni bir mücadeledir. Çocuğunuz öfke nöbeti geçirdiğinde size yol gösterecek bir kılavuz ya da destek sistemi yoktur. Sen sadece elinden gelenin en iyisini yap. Bu bir meydan okuma.”

Sakshi, Hint televizyonunun en popüler aktrislerinden biri ve Kahaani Ghar Ghar Kii, Bade Achhe Lagte Hai ve Devi gibi oldukça popüler programlarda çalıştı. Ayrıca Dangal'da Aamir Khan'ın karısını canlandırdı.

Haberler / Eğlence / televizyon / Sakshi Tanwar bekar bir anne olarak hayattan bahsediyor: “Bunun için hiçbir bahaneniz yok…”