Samarth Shandilya: Televizyonda oynamak bana kitlesel erişim sağladı

şermin

Member
Aktör Samarth Shandilya, oyunculuk kariyerinin başlarında yazmaya ve yönetmenliğe başlamasının, film yapımcılığının nüanslarını daha iyi öğrenmesine yardımcı olduğunu düşünüyor.

Samarth Shandilya

“Kameranın arkasına geçtiğinizde, bu eşsiz zanaatın neyle ilgili olduğunu anlıyorsunuz. gibi bir filmin senaryosunu ve diyaloğunu yazdıktan sonra bile kazananilk kısa filmimin yapımıyla birlikte paçavra, Bir sinemacının işinin ne kadar yorucu olduğunu anladım. Kısa filmlerim için setlerde spotçu rolü de dahil olmak üzere birçok rol oynadım. Aslında, artık işleri bütçede tutmanın zor olduğunu biliyorum. Böylece süreci öğrenip anlıyor ve zamanında yayınlandığını görüyorsunuz” diyor Shandilya.

Her şey nasıl başladı, çok görevli oyuncu şöyle diyor: “Karantina sırasında çekimler askıya alındığında, oyunculuğun ötesine bakmaya başladım ve yazarlık böyle ortaya çıktı. İlk dizimi o zaman yazdım baban kim 2 ardından müzik Haberlarını yönetmeye başladım.

Shandilya medya genelinde çalıştı ve oyuncuların tek bir platforma bağlı kalmaması gerektiğine inanıyor. “Zaman değişir; Sanatçıların belirli bir ortama bağlı olduğu bir çağda yaşamıyoruz. Bu yaratıcı bir alandır, sizin için neyin tıklayacağını asla bilemezsiniz – bir TV şovu veya hatta bir kısa film olabilir. kurşun oynamak Mükemmel hasta küçük bir ekran bana kitlesel erişimi sağladı ve ardından internet daha genç izleyicilere ulaşmamı sağladı” diyor. üçlü X Ve Pyaar Melodisi Kya Kiya Aktör.

Son zamanlarda OTT serisinde görüldü Rana Naidu, Shandilya, kendisine gelen olumlu eleştirilerden memnun. “İlk günden itibaren, gösterinin benim için oyunun kurallarını değiştireceğini biliyordum. Bana uzun süre benimle kalacağından emin olduğum Toofan adlı bir karakteri oynama fırsatı verdi. Şimdi bir sonraki prodüksiyonum olan kısa filmi bekliyorum. ilaç Juggy D ve Jay Sean ile yönetmenlik Haberlarımın yayınlanmasıyla birlikte tamamlandı. OTT için yazmak, başka bir web dizisinin çekimleri başlayana kadar beni meşgul edecek,” diye sözlerini bitiriyor Shandilya.