Samridhi Shukla: Kimse yanlış nedenlerle haberlerde yer almak istemiyor

şermin

Member
Aktris Samridhi Shukla, söylentilerin kendisini yalnızca ailesi etkilendiğinde etkilediğini iddia ediyor.

Samridhi Şukla

“Özel hayatı yargılamak herkesin haddine değil. Söylenti tellalları işlerini yapmaya ve bir oyuncunun hayatının ayrılmaz bir parçası olmaya devam edeceklerdir, ancak bir söylenti en yakınınıza ve en sevdiğinize ulaştığında sizi incitir. Temel hakikatten yoksun olduğunu, onda önemli hiçbir şey olmadığını ve sonunda başarısız olacağını açıkça anlamalarına rağmen. ama sekme tak sorunu ho chuki hoti hai. Bir kadın olarak, işimin beni ilgi odağı yapacağını biliyorum ama gerçek şu ki kimse yanlış nedenlerle haberlerde yer almaktan hoşlanmaz” diyor. Tac Mahal-2 Rol arkadaşı Farman Haider ile çıktığı için manşetlere çıkan oyuncu.

Shukla, babasının ve büyükannesinin de sektörden geldiğini ve bunun da ayak uydurma baskısını artırdığını söylüyor: “Ailede üçüncü kuşak oyuncular olduğunuzda, ilişkilere bulaşmak için sette kendinizden fazlasını kanıtlamanız gerekiyor. Babam Pawan Shukla, vokal sanatına dönmeden önce Mahabharata gösterisinin bir parçasıydı. Büyükannem Vandana Shastri, oyunculuk yapmak için büyükbabamla birlikte Kanpur’dan Mumbai’ye geldi ve Kala Paani de dahil olmak üzere iki küçük filmde rol aldı. Ailemin benden ne beklediğini ve kariyerimi bir sonraki seviyeye taşımamı ne kadar istediklerini biliyorum. Onu hayal kırıklığına uğratamam.”

İşe gelince, Shukla günlük bir televizyonda başrol oynuyor ve işine odaklanmak istiyor. “Neyse ki hem şov ekibi hem de ailem bana sırtını döndü. Ve bu, rolümün ne kadar iyi geliştiğini yansıtıyor Saavi Ki Savaari. Bugün mesleğime daha çok güveniyorum, odaklanmayı öğrendim ve kariyer planımı sürekli olarak genişletiyorum.”

• YAZAR HAKKINDA

S Farah Rizvi, günlük eğlence ve yaşam tarzı eki HT City için Bollywood, OTT, televizyon ve kültür hakkında yazıyor. …ayrıntılı olarak görün