Sana Khan ‘insanlar hamilelikten sonra kilo vermekten bahsedince paranoyaklaşıyor’

şermin

Member
Eski aktris Sana Khan, hamilelikten sonra kilo vermekten ve diğerleri bu konuda konuştuğunda ne kadar paranoyak hissettiğinden bahsetti. Yeni bir röportajda Sana, kocası Anas Saiyad’ı sık sık ağlarken gördüğünü de açıkladı. Ayrıca Anas’ın bebeği görünce duygulandığını söyledi. (Ayrıca okuyun | Sana Khan ve kocası Anas Saiyad, oğullarının doğumunu duyurdu)

Sana Khan, ilk çocuğunu kocası Anas Saiyad ile karşıladı.
Sana Khan oğlunun adını açıkladı

Habere göre Sana ve Anas, bebeklerine Saiyad Tariq Jamil adını verdi. Sana, “dindarlığı, nezaketi, şefkati ve dürüstlüğü” simgeleyen bir isim istediklerini söyledi. Jamil’in “güzel”, Tarık’ın “hoş” anlamına geldiğini ekledi.

Sana hamilelikten sonra kilo vermekten bahsetti

Times of India’ya konuşan Sana, “İnsanlar hamilelik sonrası kilo kaybı hakkında konuştuğunda çok paranoyaklaşıyorum. Tabii ki herkes kilo vermek istiyor, ben de istiyorum ama sağlığımdan ödün verme veya yemek yememe pahasına değil.” Çocuğumun büyümesi için gerekenler. Yeni bir anne, kilo vermenin annelik sevincinden daha önemli olduğu yanılgısına düşmemelidir. Sağlıklı olma fikrini teşvik etmeyi tercih ederim. Çocuğum benim en büyük önceliğim ve her an kilo vermek mümkün.”

Sana, Anas hakkında konuştu

Anas hakkında şunları söyledi: “Onu tanımıyormuşum gibi hissediyorum. O çok farklı. Bebeğe bakarken o kadar duygulanıyor ki bazen gözlerinden yaşlar akıyor. Sık sık ağladığını görüyorum. Hatta sordum.” İlişkide ağlayan ben olduğum ve bebek de benim suç ortağım olduğu için bir keresinde ona neden ağladığını açıklamıştım.

Sana ve Anas 5 Temmuz’da ebeveyn oldular

Sana ve Anas geçen hafta bir erkek bebek dünyaya getirdi. Sana, çocuğunun doğumunu Instagram hesabından duyurdu. Videoya şu notu düştü: “Allah bizi bebeğimiz için kendimizin en iyi versiyonu yapsın. Behtareen banna hai Allah ki amanat. Bu güzel yolculukta kalbimizi ve ruhumuzu mutlu eden sevginiz ve dualarınız için JazakAllah hayir.”

Sana hakkında daha fazla bilgi

Sana en çok Bigg Boss 6’daki rolleri ve Salman Khan’ın Jai Ho filmindeki rolleriyle tanınır. Kasım 2020’de Anas ile evlenmeden önce oyunculuk kariyerinden vazgeçti. Mart 2023’te verdiği bir röportajda hamilelik haberini doğruladı.

“Sabırsızlıkla bekliyorum. Açıkçası çok farklı bir yolculuk. Duygusal olarak bir kadın olarak iniş çıkışlar yaşadım, hem chalta rehta hai (duygusal olarak pek çok iniş çıkış yaşadım). Ama bence, “Bu güzel bir yolculuk. Sana, Iqra TV’ye verdiği demeçte, bebeğimi kollarıma almayı bekliyorum.