Sana Khan ve kocası Anas Saiyad, oğullarının doğumunu duyurdu

şermin

Member
Eski aktris Sana Khan, Çarşamba günü oğlunun doğumunu Instagram’da duyurdu. O ve kocası Anas Saiyad, bebeklerinin doğum haberini hayranları ve takipçileriyle paylaşmak için bir gönderi yazdılar. Müjde olsun diye Kuran’dan bir ayet paylaştı.

Sana Khan ve Anas Saiyad, bir erkek çocuğunun gururlu ebeveynleri.
Sana’nın bebek duyurusu

“Allah bizi bebeğimiz için kendimizin en iyi versiyonu yapsın. Allah ki amanat hai behtareen banna hai. JazakAllah, bu güzel yolculukta kalbimizi ve ruhumuzu mutlu eden sevginiz ve dualarınız için herkese teşekkür ediyor.” Ayrıca paylaşımlarına “Allah tala ne mukaddar mai likha phir usko pura kiya aur asaan kiya, Aur jab allah deta hai toh khush aur musarra ke saath deta hai.” Toh Allah tala ne hame beta diya (Allah bunu kaderimize yazdı, sonra bize bu hediyeyi verdi. Allah bize bir şey verince onu canı gönülden ve sevinçle verir. Allah bize bir oğul ihsan ediyor.)”

Çiftin hayranları aileye hayır duaları yağdırdı. Biri, “Allah aapke bete ko nek aur soleh banaye aap dono ke jaisa ameen (Allah oğlunu senin kadar iyi kalpli etsin)” diye yazdı. “Maşallah. Küçükten Allah razı olsun. Amin, ”diye yazdı bir başkası. Başka bir hayran, “MaşaAllah yeni ebeveynleri tebrik ediyoruz. Allah küçük ailenizi korusun.”

Sana ve Anas hakkında

En çok Bigg Boss 6 ve Salman Khan’ın Jai Ho filmindeki performanslarıyla tanınan Sana, Kasım 2020’de Anas’la evlenmeden önce oyunculuk kariyerinden vazgeçti.

Mart 2023’ün başlarında, hamilelik haberlerini bir röportajda doğruladı.

“Sabırsızlıkla bekliyorum. Açıkçası çok farklı bir yolculuk. Duygusal olarak bir kadın olarak iniş çıkışlar yaşadım, hem chalta rehta hai (duygusal olarak pek çok iniş çıkış yaşadım). Ama bence, “Bu güzel bir yolculuk. Bebeğimi kollarıma almayı bekliyorum…hepsi bu,” demişti Sana.