Savannah Chrisley, “Evlilik düşüncesi beni çocuklardan daha çok korkutuyor” diyor.

şermin

Member
Amerikan realite TV şovu Chrisley Knows Best’in yıldızı Savannah Chrisley, kısa bir süre önce Unlocked with Savannah Chrisley podcast’inde evlilikle ilgili güvensizliklerinden bahsetti. 25 yaşındaki konuk Lindsay Ell ile yaptığı sohbet sırasında evlilikle ilgili şüphelerini ve korkularını dile getirdi.

Savannah Chrisley Youtube Podcast’inde (Twitter) konuşuyor

Amerika Birleşik Devletleri’nin güney bölgesinde yaşayan Chrisley, evlilik ve çocuklarla ilgili geleneksel beklentilere uymaya yönelik toplumsal baskının farkındaydı.

“Bu çok zor, çünkü güneyde bile insan ‘Evlenmelisin’ diyor. “Çocuk sahibi olmalısın.” Ve evlilik düşüncesinin beni çocuklardan daha çok korkuttuğunu söyleyebilirim” dedi.

“Belki öyledir bilmiyorum – ve bu şimdi kulağa çok kötü gelecek, ama sanırım bunun nedeni çocukları kontrol etmendir, anlıyor musun? … Yani bir çocuğum olursa bu benim sorumluluğum olur.” Onlara bakıyorum ve A noktasından B noktasına gitmelerini sağlıyorum. Bütün o şeyler.”

Unlocked’ın önceki bir bölümünde, 25 yaşındaki yasal sorunların ve hapis cezasının ebeveynleri Todd ve Julie Chrisley üzerindeki etkisinden bahsetmişti.

“Hayatıma devam edebileceğimi sanmıyorum. Orada olacaklarını bilene kadar evlenemem. Bir çocuğum olamaz… bir gün onlar da bunun bir parçası olacaklar,” dedi Chrisley En İyiyi Biliyor yıldızı.

Ebeveynlerinin yokluğuna rağmen Chrisley, babası Todd’un hapis cezası nedeniyle fiziksel olarak müsait olmamasına rağmen onu hayatına devam etmesi için cesaretlendirdiğini açıkladı. “Babam ‘Senden önce burada olmayabilirim ama hayattayım’ dedi. hala savaşıyorum Benimle konuşmadan bir gün bile yaşamak zorunda değilsin.”

Chrisley, ebeveynleri hapisteyken 10 yaşındaki yeğeni Chloe ve 17 yaşındaki küçük erkek kardeşi Grayson’ın koruyucusu rolünü üstlendiğinden beri çelişkili duygularla mücadele ediyor. Yas tutma sürecinde öfke hissettiğini ve ailesinin durumunun ailesi üzerindeki etkisini gördükten sonra kendi çocuklarına sahip olmak isteyip istemediğini sorguladığını itiraf etti. Çocuk sahibi olmayı yeniden düşünüp düşünmeme konusundaki yorumlarının bir öfke duygusundan yapıldığını, yeğenini ve erkek kardeşini çok sevdiğini ve önemsediğini, birlikte geçirdikleri zamanlardan neşe ve neşe bulduğunu vurguladı.

AYRICA OKUYUN| “Dans ettik, güldük ve ağladık”: Naomi Watts, geç Treat Williams’ı “türünün tek örneği” olarak hatırlıyor

“Şu anda kederin bu kızgın kısmındayım. Sadece her şeye kızgınım. Ve ayrıca çocukları devraldıktan sonra. ‘Tamam’ diyorum. Gerçekten çocuk istiyor muyum? Evet? Tüm bunların bizi ne kadar etkilediğini biliyor musun?” diye itiraf etti 25 yaşındaki.

Chrisley, tepkisinin öfkeden kaynaklandığını itiraf etti. Ancak sözlerinin yanlış anlaşılmadığından emin olmak istedi ve çocukların vasisi olarak rolü hakkında olumsuz duygular beslemediğini vurguladı.

“Bu iki çocuğu hayattan daha çok seviyorum. Onlar benim her şeyim,” dedi tutkuyla. “Birlikte çok eğlendik. Mümkün olduğu kadar çok eğlenmeye çalışıyorum.”