Şeytanımı seviyor musun? İşte sözleşmeli evliliklere dayanan daha fazla K-draması

şermin

Member
Oğlan kızla tanışır, ya önce aşık olurlar ya da kıvılcımlar uçuşup kaçınılmaz olan gerçekleşene kadar tartışırlar. Ancak bazı durumlarda sadece bir sözleşme işin yapılmasını sağlayabilir. Her ne kadar tuhaf görünse de, K-drama hayranları bencil sebeplerle sözleşme yapan, ancak ömür boyu birbirlerine bağlı olduklarının farkına varan çiftlerden yanadır. Song Kang'ın “My Demon” dizisinden Jung Yoo Min'in “Perfect Marriage Revenge” dizisine kadar, burada sözleşmeli evlilikler etrafında dönen ve kesinlikle art arda izleyenler için beş K-draması var.

My Demon, Perfect Marriage Revenge ve evlilik sözleşmelerine dayanan diğer K-dramaları.
Mükemmel evlilik intikamı

Geçtiğimiz yılı sonlandırın ve 2024'e HT ile hazırlanın! buraya tıklayın
Perfect Marriage Revenge'in başrollerinde Sung Hoon, Jung Yoo Min, Jin Ji Hee, Kang Shin Hyo ve Oh Seung Yoon yer alıyor.

Perfect Marriage Revenge'in başrollerinde Sung Hoon, Jung Yoo Min, Jin Ji Hee, Kang Shin Hyo ve Oh Seung Yoon yer alıyor.

Han Yi Joo (Jung Yoo Min), manipülatif evlat edinen ebeveynleri, kız kardeşi ve kocası tarafından ihanete uğradı, istismar edildi ve hatta hayatıyla tehdit edildi. Kaderin bir cilvesi, Yi Joo'nun hayatındaki hataları telafi etmesine yol açar. Büyük bir servetin varisi olan Seo Do Guk'tan (Sung Hoon) onunla evlenmesini ister. Aynı zamanda kız kardeşinin hedef aldığı adam da odur. Do Guk memnuniyetle kabul eder ve Han Yi Joo'ya onu istediği gibi kullanabileceğini söyler. “Perfect Marriage Revenge” iki ana oyuncu arasındaki yoğun kimyanın olduğu, heyecan verici, tempolu bir drama.

Nerede görülecek: Viki

Park'ın evlilik sözleşmesinin hikayesi

“Park'ın Evlilik Sözleşmesinin Hikayesi”nde Lee Se Young, Bae In Hyuk, Joo Hyun Young, Yoo Seon Ho ve Jo Bok Rae yer alıyor.

“Park'ın Evlilik Sözleşmesinin Hikayesi”nde Lee Se Young, Bae In Hyuk, Joo Hyun Young, Yoo Seon Ho ve Jo Bok Rae yer alıyor.

Park Yeon Woo (Lee Se Young), Joseon döneminde güçlü iradeli, zengin bir genç kadındır. Ancak kocasının düğün gecesinde kalp rahatsızlığı olduğunu itiraf etmesi ve kısa süre sonra ölmesiyle dünyası yıkılır. Yeon Woo, kaderiyle hesaplaşamadan önce zamanda geriye giderek günümüz Seul'üne gider ve burada mesafeli ve soğuk, zengin bir adam olan Kang Tae Ha (Bae In Hyuk) ile tanışır. Büyükbabasının onunla evlenme ve mirasını güvence altına alma isteğini yerine getirecek mükemmel yemi onda bulur. Kendine özgü davranışları olan bu oldukça çılgın bayandan kendisiyle sözleşmeye dayalı bir ittifaka girmesini ister. İşin ilginç yanı, onun da ölen kocasına benzer bir hastalıktan muzdarip olması. Peki tarih tekerrür edecek mi?

Benim şeytanım

“My Demon”ın başrollerinde Kim Yoo Jung, Song Kang, Lee Sang Yi ve Kim Hae Sook yer alıyor.

“My Demon”ın başrollerinde Kim Yoo Jung, Song Kang, Lee Sang Yi ve Kim Hae Sook yer alıyor.

İblis Gu Won (Song Kang) güçlerini kaybetmiştir. Dövmesi, hayatı her yönden tehdit altında olan zengin mirasçı Do Do Hee'ye (Kim Yoo Jung) devredilmiştir. Mirasını güvence altına almak ve güçlerini geri alabilmek için onunla evlenmesini ister. Ama bunun yerine tutkulu, yoğun bir aşk hikayesiyle karşılaşıyoruz.

Nerede görülecek: netflix

Her şeyin %1'i

Her Şeyin %1'inde Ha Seok Jin ve Jeon So Min rol alıyor.

Her Şeyin %1'inde Ha Seok Jin ve Jeon So Min rol alıyor.

Lee Jae In (Ha Seok Jin) zengin bir genç adamdır ancak büyükbabasını kızdıran şey onun kibridir. Yaşlı adam bir plan yapar ve ona mirasını ancak okul öğretmeni olan basit bir kız olan Kim Da Hyun (Jeon So Min) ile evlenirse alabileceğini söyler. Sözleşme dışında hiçbir ortak yanı olmayan iki yabancı yolculuklarına başlar. Ha Seok Jin ve Jeon So Min arasındaki inanılmaz kimyanın olduğu sevimli bir romantik komediyle karşı karşıyayız.

Çünkü bu benim ilk hayatım

“Çünkü Bu Benim İlk Hayatım”ın başrollerinde Lee Min Ki ve Jung So Min yer alıyor.

“Çünkü Bu Benim İlk Hayatım”ın başrollerinde Lee Min Ki ve Jung So Min yer alıyor.

Lee Min Ki'nin canlandırdığı Nam Sae Hee, hayatını otomatik pilotta yaşayan, sosyal açıdan tuhaf bir bilgisayar tasarımcısıdır. Kendisi için çok büyük olan dairesi için yüksek bir ipotek ödemek zorundadır. Yoon Ji Ho (Jung So Min), evsiz, hevesli bir oyun yazarıdır. İkili buluşur ve sözleşmeli evlilik yapmaya karar verir. Ona kira ödüyor ve o da ipotek borcunu ödüyor. Bir dostluk kurarlar ve çok geçmeden birlikte hayal ettiklerinden çok daha iyi olduklarını anlarlar. Performanslarıyla puan toplayan, hayattan bir kesit draması.

Nerede görülecek: netflix

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayınWhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde