Shailesh Lodha satıcı olarak çalıştığını açıkladı: ‘Hayallerimi sakladım’

şermin

Member
Shailesh Lodha, eskiden ilaç satıcısı olarak çalıştığını ve işi bırakıp şiir ve yazarlıkla uğraşmanın kendi kararı olmadığını açıkladı. Dainik Bhaskar ile yaptığı yeni röportajda Shailesh, işi almanın kendi kararı olduğunu ancak maaş durunca işi bıraktığını söyledi. Shailesh çocukluğundan beri yazıyor ve hatta popüler aile komedisi Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah’da uzun süre görüldü. (Ayrıca Okuyun: Shailesh Lodha kazandı ₹Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah’dan Asit Mod’a karşı 1 Crore davası)

Aktör Shailesh Lodha (Instagram)

Shailesh günlük Hint gazetesine şunları söyledi: “Hayatımda hiçbir şeye karar vermedim. Maaşım kesilince işten ayrılmak zorunda kaldım, ciddi bir kaza geçirdim ve hastaneye kaldırıldım. İki kız kardeşim vardı ve onlarla evlenmek zorunda kaldım. Okumak için NSD ve JNU’ya gitmek istedim. Ama hayallerimi bir kutuya sakladım ve bir tıbbi firmada satış işine girdim. Bu benim kararımdı.”

Shailesh ve TMKOC

Şöyle ekledi: “O zamanlar zaten bir çocuk şairiydim, o zamanlar da ünlü bir çocuk şairiydim. İnsanlara imza verdim (ben de aynı derecede ünlüydüm). Aynı zamanda ulusal düzeyde bir tartışma şampiyonuydum. Daha sonra ilaç satarak bir mağazadan diğerine gittim. Shailesh’e ayrıca yapımcıların geri dönmesini isterse Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah’a dönüp dönmeyeceği soruldu. Aktör-şair, geçmişte olan şeylere dönüp bakmamayı tercih ettiğini açıkça belirten bir beyitle yanıt verdi.

Shailesh bir yıldan fazla bir süre önce diziden ayrıldı ve yakın zamanda dizinin yapımcılarına karşı açılan bir davayı kazandı. Shailesh’in Nisan 2022’de gösteriden ayrılmasının ardından yerini Taarak Mehta rolünde Sachin Shroff aldı. Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah’dan sonra Shailesh, Wah Bhai Wah’da görüldü.

Shailesh’in televizyon kariyeri

Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah’daki Taarak Mehta rolünün yanı sıra Shailesh, Waah Waah ve Comedy Circus gibi TV şovlarında da yer aldı.