Shakti Arora, Kundali Bhagya’dan ayrıldı: 28 yaşındaki birinin babasını oynamak istemedim

şermin

Member
Aktör Shakti Arora şovla olan yolculuğunu onayladı Kundali Bhagya dokuz aylık bir sürenin ardından sona erdi. Bunun nedeni, yetişkin ebeveynleri Shakti Arora ve Shraddha Arya’nın oynadığı şovun 20 yıllık bir sıçramaya doğru gidiyor olmasıdır.

Shakti Arora, üzerinde dokuz ay çalıştıktan sonra gösteriden ayrıldı.

Bize özel konuşan Arora, diziden nasıl ayrıldığını ve kendi yaşındaki karakterleri nasıl aradığını paylaştı. “28 yaşında bir babayı oynamak istemedim. Jahan humaara yaş farkı 4-5 saal ka ho, waha i beta bolu kullanıyorum. Bu önemli bir sebepti.”

Ama hepsi bu kadar değil. Arora, bir zamanlar başrolde yer aldığı bir şovda ikinci bir karakteri oynamaktan rahatsız olduğunu açıklıyor. “Odağınızı kaybedersiniz. Şovda orada olana kadar, tüm hikaye benimle ilgiliydi. Karan ve Arjun’u (Karan Luthra ve Arjun Suryavanshi) oynadım. Bu bir oyuncu olarak benim için iyi ve heyecan vericiydi. Maza aarha tha kaam karke kyuki tv me itna accha kaam milna mushkil hota hai. Ama ana sahnenin başka birine devredileceğini öğrendiğimde, ‘Tamam, tamam, ben huzur içinde ayrılacağım ve şimdi gösterinin kontrolünü başkasına bırakacağım’ dedim.”

Daha önce gibi dizilerde rol alan oyuncu, Meri Aashiqui Tumse MerhabaBelirli bir yaş grubuna ait belirli bir karakter için bir diziye kaydolduktan sonra, dizi bitene kadar bu şekilde canlandırılması gerektiğini düşünüyor. “Me rahunga show ke last tak basharte aap mujhe meri age ka hi rkhenge. 30 yaşındaki birini birdenbire 80 yaşındaki gibi gösteremezsiniz” diyor.

Ancak bir dizideki ana karakterler onun için bu kadar önemliyse, ona yaratıcı tatmin sağlasa bile destekleyici/paralel bir rol oynamaz mı? Arora, “Ben de böyle roller oynadım. Pehle me aise hi roller krta tha. O yüzden daha aşağı gitmek istemiyorum. Mesaj odaklı, hayat değiştiren, heyecan verici daha önemli roller oynadığım yerde ilerlemek istiyorum. Halihazırda sahip olmadığım türleri keşfetmek istiyorum.”

Arora ile iletişime geçtiğimizde setteki son günü olduğu için çekimleri bitiriyordu. Ancak geleceğe olumlu bakan Arora, birkaç TV programı ve birkaç OTT projesi için görüşmelerde bulunduğunu söylüyor. “Bunu işler kesinleştikten sonra konuşacağım,” diye bitiriyor sözlerini.