Shakti Kapoor, Padmini’nin daha evlenmeden önce ona “Jeejs” dediğini hatırlıyor

şermin

Member
Kıdemli aktris Shakti Kapoor, Dev Anand’ın yönetmeni Swami Dada’da Padmini Kolhapure ile çalıştığını ve sette ona Jeejs diyerek her zaman onunla nasıl dalga geçeceğini hatırladı. Ayrıca baldızı Padmini Kolhapuri ile Hindistan’ın En İyi Dansçısı 3 adlı dans realite şovunda yer aldı. (Ayrıca okuyun | Shakti Kapoor, Mawaali çekimleri sırasında üç kez tokat yedikten sonra oyunculuğu bırakmak istediğini hatırlıyor.)

Shakti Kapoor birçok filmde rol aldı.
Shakti, Padmini tarafından kendisine “Jeejs” denilmesinden bahsediyor

Shakti, Padmini Kolhapure ve Tejaswini Kolhapure’nin ablası Shivangi Kapoor ile evli. “Düğünden önce bile, Swami Dada filmi için çekim yaparken Padmini sette bana Jeejs demeye başladı.”

Ayrıca, “Kız kardeşi Shivangi Kolhapure’ye olan sevgimi anladı ve Padmini, kız kardeşiyle evlenmek istediğimi biliyordu. Çok geçmeden sadece Padmini değil her kadın bana Jeej demeye başladı. ‘Uluslararası Jeejs’ oldum!”

Shakti ve Padmini, katılımcılarla birlikte birkaç şarkı eşliğinde dans ediyor

Gösteri sırasında ikisi de programın yarışmacıları ile sahnede performans sergiledi. Padmini’ye Hindistan’ın En İyi Dansçısı 3 ve Shakti Kapoor’dan erkeklerin performansı sırasında kızlar da katıldı. Adharm’dan Tunna Tunna ve Pyar Jhukta Nahi’den Tumse Milkar Na Jaane Kyu gibi popüler yapımlarda yer aldılar.

Shati ve Padmini ayrıca Zamane Ko Dikhana Hai’den Puchho Na Yaar Kya Hua, Chaal Baaz’dan Gadbad Ho Gayee ve Aa Dekhen Zara’ya seslendi. Yargıçlar Sonali Bendre, Geeta Kapur ve Terence Lewis, dans hareketleriyle büyülendi.

Shakti ve Padmini’nin filmleri

Shakti, kariyerinde Raja Babu’dan Nandu, Andaz Apna Apna’dan Suç Ustası Gogo, Kurban’da Vikram, Gunda’da Chuttyya ve diğerleri dahil olmak üzere çok sayıda tuhaf karakter yazmıştır.

Padmini Kolhapure’den bahsetmişken, ilk oyunculuğunu 1972’de yedi yaşında yaptı. Prem Rog, Woh Saat Din, Zindagi, Satyam Shivam Sundaram ve diğerleri gibi filmleriyle tanınır. Hindistan’ın En İyi Dansçısı 3, Sony Entertainment Television’da yayınlanacak.