Shalin Bhanot, kişisel hayatının yeniden mercek altına alınmasından rahatsız değil: Saklayacak hiçbir şeyim yok

şermin

Member
Aktör Shalin Bhanot 2005'ten beri televizyon sektöründe çalışıyor ve kişisel hayatının kamuoyunda tartışılması anlamına gelse bile ilgi odağı olmaya alışkın. Oyuncu saklayacak hiçbir şeyi olmadığını ve insanların çeşitli medya aracılığıyla gördüklerinin gerçeğin yarısından az olduğunu söylüyor.

Shalin Bhanot şu anda Khayron Ke Khiladi 14'te görülüyor.

40 yaşındaki aktörün kişisel hayatı, eski eşi Dalljiet Kaur ile 2015 yılında talihsiz bir ayrılık yaşadığında manşetlere çıkmıştı. Oyuncunun aşk hayatı hayranların hafızasında geri planda kalırken, özel hayatı ancak bir realite programına katılmasıyla yeniden tartışma konusu oldu. Ancak bundan etkilenen Shalin değildir.

Cırcır böceğimle tanışın, cırcır böceğime elveda deyin! Kriket'te oyunu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde takip edin. Nasıl olduğunu öğrenin

“Özel hayatımın gün yüzüne çıkması beni rahatsız etmiyor çünkü bu benim özel hayatımın muhtemelen sadece yüzde 20-30'unu oluşturuyor ve ben onu her zaman kendi alanımda tuttum. Özel hayatımı her zaman oldukça kişisel tutmaya çalıştım. Yani bazı kısımları orada burada gün ışığına çıkıyor. Olsa bile bu beni rahatsız etmiyor çünkü ben bir aktör ve halk figürü olduğum için bu, oyuncu olmanın ayrılmaz bir parçası” diyor.

Ayrıca Okuyun: Bigg Boss 16'dan Shalin Bhanot, eski eşi Dalljiet Kaur'un evlilik planları hakkında: 'Bu benim için yeni bir haber'

Oyuncu şunları ekledi: “Gecenin bir yarısı aileyle birlikte havaalanından ayrılıyoruz ki bu genellikle en samimi şeydir ve bu bile gizlenir ve eğer bu sizi rahatsız ediyorsa hayatta kalamazsınız. Bu yüzden beni rahatsız etmiyor, saklayacak hiçbir şeyim yok.”

Shalin geçmişte birçok realite şovuna katılmıştır. Baliye 4, Box Kriket Ligi'ne Ve Big Boss 16 – Deliliğin harika dünyasıAncak stereotiplerden korkmuyor.

“Arka arkaya realite şovları yapsaydım muhtemelen aynı olurdu ama bu aynı değildi. Dolayısıyla kalıplaşmış bir düşünce olduğunu düşünmüyorum. Aynı şeyi 100 kez yapsanız bile hem kendiniz hem de izleyiciler için oldukça gerçek ve orijinal kalacaktır” diyor aktör.

Filmler birçok televizyon oyuncusunun doğal yolu olduğundan Shalin'in 2006'daki filminden sonra başka filmlerde de rol alıp almayacağı merak ediliyor. Pyaare Mohan ve filmi 2016 En iyi dileklerimle, Ke Fundey.

“Tüm araçları değerlendirmek isterim ama film yapımcılarının beni dikkate alması gerekiyor. Bu daha önemli ve ben akıllı ve eğlenceli bir şeyin parçası olmak isterim. Her türlü ortama açığım çünkü ben bir işkoliğim ve çalışmayı seviyorum” diyor Shalin.