Sharad Kelkar ilk büyük gösterisinden çıkarıldığını açıkladı

şermin

Member
Sharad Kelkar yaklaşık yirmi yıldır film ve televizyon endüstrisinde çalışıyor. The Indian Express’e verdiği yeni röportajda aktör, yerini bir diziye bıraktığı ilk günlerini ve bu olayın nasıl hayatının dönüm noktası haline geldiğini anlattı. (Ayrıca Okuyun: Sharad Kelkar, karısı Keerti Gaekwad’ın onu öfkeyle cam kırdığını gördüğünü ve ‘kendisi için korktuğunu’ hatırlıyor)

Aktör Sharad Kelkar kariyerindeki bir dönüm noktasından bahsetti.
Sharad, yerini nasıl büyük bir gösteriye bıraktığını paylaştı

The Indian Express’e konuşan Sharad, büyük bir prodüksiyon şirketinden bir gösteri teklifi almanın ne kadar heyecanlı olduğunu paylaştı. Sonrasında yaşananları hatırlatarak şöyle konuştu: “Neredeyse iki buçuk, üç yıldır zor bir süreçten geçiyordum. 2003 yılında ilk şovumu aldığımda, bir dizi için büyük bir yapım şirketiyle çalışmaktan, sete başlamaktan ve muhtemelen televizyonda görmüş olduğunuz ve şu anda onlarla birlikte çalıştığınız insanlarla tanışmaktan çok heyecanlıydım. Oldukça yeniydi ve oyunculuk hakkında hiçbir şey bilmiyordum. Şimdi çok kötü olduğumu söyleyebilirim ama bunu bilmiyorsun, bunu yaptığında nasıl davranacağımı bilmem gerekiyor. Sahnem geldiğinde yönetmen 30-40 çekim verdi ve ben sahne alamadım.”

Daha fazla detay

Bu olayın hayatını nasıl değiştirdiğini sözlerine ekleyen Erdoğan, “Gerçekten çaresizdim. Hep kekeliyordum ve diyalogları söyleyemiyordum ve akşam ‘hadi onun yerine geçelim’ dedi ve diziden atıldım ve bu kadar uzun bir aradan sonra güzel bir dizi izlediğim ve onu kaybettiğim için kendimi çok kötü hissettim ve üzüldüm. … Şimdi düşünüyorum da, bu benim hayatımın dönüm noktasıydı ve hayatta hiçbir şeyin kolay olmadığını anlamamı, çok çalışmamı ve ne yapmak istediğimi ciddi şekilde düşünmemi sağladı. Çok fazla sıkı çalışmam ve sürekli çaba göstermem gereken motivasyon bu ve hala bunu yapmaya çalışıyorum.”

Sharad, Aakrosh, Sinndoor Tere Naam Ka ve Kuch To Log Kahenge gibi birçok gösteride çalıştı. Ayrıca Sanjay Leela Bhansali’nin Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela’sı, Ashutosh Gowariker’in Mohenjo Daro’su ve Om Raut’un Tanhaji’si gibi birçok filmde rol aldı. Ayrıca Bhuj: Hindistan’ın Gururu, Romeo Operasyonu ve Housefull 4 gibi filmlerde de rol aldı.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
WhatsApp kanalımızı takip etmek için tıklayın.
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde

“Heyecan verici bir haber! Hindustan Times artık WhatsApp kanallarında. Bağlantıya tıklayarak bugün abone olun ve en son haberlerden haberdar olun!” Burayı tıklayın!

En iyi bültenlerimize abone olun