Shark Tank Hindistan yargıcı Namita Thapar, Cannes'da ilk kez sahneye çıktı: 'Kırmızı halıda elbiseme takılmamak için dua ediyorum'

şermin

Member
Cannes Film Festivali 2024: Kiara Advani, Aishwarya Rai, Aditi Rao Hydari ve diğer Hintli ünlüler yakında Cannes 2024'te kırmızı halıda yürüyecek. Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah oyuncusu Deepti Sadhwani zaten kırmızı halıda yürüdü. Bu aynı zamanda Shark Tank Hindistan yargıcı Namita Thapar için de geçerlidir. Cannes 2024'ün ikinci gününde Chris Hemsworth'la birlikte “Furiosa A Mad Max Saga”nın galasına katıldı. Ayrıca okuyun | Cannes Film Festivali: Kiara Advani, Aishwarya Rai, Sobhita Dhulipala, Aditi Rao Hydari – Hintliler bu yıl parlayacak

Cannes 2024: Namita Thapar ikinci günde kırmızı halıda yürüdü.
“Kırmızı halıda elbiseme takılmamak için dua ediyorum”

Çarşamba günü Namita, Lübnanlı moda tasarımcısı Elio Abou Fayssal tarafından tasarlanan nane yeşili, bacak yırtmaçlı ve uzun kuyruklu elbiseyle ilk kez Cannes'a çıkarken çekilmiş bir dizi fotoğrafını paylaştı. Girişimci, Cannes kırmızı halısında yürümeden önce Brut India ile de konuştu.

Cannes 2024'te olmanın nasıl bir his olduğu sorulduğunda Namita şunları söyledi: “Harika! Atmosfere bakın, moda var, filmler var, müzik var. Burada olmak ve bunun tadını çıkarmak harika.” Elbisesi hakkında şunları söyledi: “Rengi çok farklı olduğu için seviyorum. Daha önce hiç kullanmadığım bir renk. Umarım o uzun trene binebilirim, ama eğleniyorum… Kırmızı halıda ona (elbisesine) takılmamak için dua ediyorum.”

Cannes 2024'teki Hintli ünlüler

Her yıl olduğu gibi 2024 Cannes Film Festivali'nde de bu kez çok sayıda Hintli yıldızın ölmesi bekleniyor. Sobhita Dhulipala ve Kiara Adani yakında Cannes'da ilk kez sahneye çıkacakken, Cannes emektarı Aishwarya Rai, kızı Aaradhya Bachchan ile birlikte festivale katılmak üzere Çarşamba günü Mumbai'den ayrıldı. Aditi Rao Hydari de festivalde Hindistan'ı temsil edecek. Aktör Urvashi Rautela da prestijli festival için Cannes'da.

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!

Haberler / Eğlence / televizyon / Shark Tank Hindistan yargıcı Namita Thapar, Cannes'da ilk kez sahneye çıktı: 'Kırmızı halıda elbiseme takılmamak için dua ediyorum'