Sharon Osbourne, James Corden, Adele ve Ellen'ı Celebrity Big Brother'a eleştirdi

şermin

Member
Sharon Osbourne, Celebrity Big Brother'ın 23. sezonuna ilk “ünlü misafir” olarak katıldı. Eski X Factor jürisinin görev süresi uzun olmasa da, aralarında pop şarkıcısı Adele'in de bulunduğu birçok ünlünün ismini şimdiden açıkladı. Ünlü realite şovunun son bölümünde 71 yaşındaki oyuncu, James Corden ve Ellen DeGeneres gibi diğer talk show sunucularıyla acımasızca alay etti.

Sharon Osbourne, Celebrity Big Brother'da Adele, Ellen DeGeneres, James Corden ve Anna Wintour ile acımasızca dalga geçiyor
Sharon Osbourne, Adele'e “sahte” ve Anna Wintour'a “C” kelimesi diyor

İngiliz televizyon dizisinin Perşembe günkü bölümünde Sharon, Kate Middleton'un amcaları Gary Goldsmith ve Louis Walsh ile yaptığı lanet olası sohbette büyük isimlere seslendi. Uzun süredir arkadaşlar olan arkadaşlar, Sharon'un “C-kelimesi” dediği Anna Wintour gibi bazı tanınmış kişileri sevmedikleri konusunda hemfikirdi.

Hindustan Times – Son dakika haberleri için en hızlı kaynağınız! Şimdi Oku.

Gary, “Arkadaşlarım tanıdıkları veya tanıştıkları kişiler hakkında konuştuğunda, her zaman kendilerini toparlayıp 'Eğer isimleri bırakırsan, onları senin için alırım' derler” dedi. Sharon buna şu cevabı verdi: “Bunu kimin yaptığını sana söyleyeceğim, James Corden. Bunu her zaman yapıyor.”

İngiliz komedyeni neden aradığını açıklayan Sharon, “Ona gidiyorum, 'Ayakkabılarını gerçekten beğendim' diyor, o da 'Evet, Stella McCartney' diyor.” Size onun kim olduğunu sorduğumu sanmıyorum. . Az önce ayakkabılarını beğendiğimi söyledim. LA oyununu gerçekten iyi oynadı.”

Sharon'ın eski X Factor jüri üyesi ve uzun süredir birlikte olduğu erkek arkadaşı Louis de onunla aynı fikirdeydi: “Doğru insanları öpüyorum. Anna Wintour, mvah, vah.” “Ah, onu seviyor, onu seviyor. Peki Anna Wintour'u kim seviyor? Onun C harfi olduğunu düşünüyorum” dedi Sharon.

Louis kabul etti ve “Evet öyle.” Daha sonra Ellen Show sunucusu hakkındaki fikrini sordu: “Peki Ellen DeGeneres?” Sharon onun adını duyduğunda mide bulantısını taklit etti. Osbournes'un yıldızı burada bitmedi; Daha sonra “Senin Gibi Biri” hit yapımcısına bir inceleme yaptı.

Sharon, Adele'in İngiliz aksanını abartmaya eğilimli olduğunu iddia etti ve onu “sahte” olarak nitelendirdi. Hatta Hello şarkıcısını alaycı bir şekilde taklit ederek şöyle dedi: “Ah, sevgilim, ah, ben Adele; Ben çok İngilizim.” Ancak Galler Prensesi'nin amcası, 35 yaşındaki şarkıcıyı “açık sözlülüğünü sevdiğini” söyleyerek savunmak için devreye girdi.

Ancak AGT yıldızı bundan pek etkilenmemişti: “Saçmalamayı bırak, artık böyle konuşmuyorsun. Sadece şarkı söyle, sadece kim olduğuna sadık kal. Ama o kadar eski İngilizce konuşuyor ki biliyor musun?”