Shefali Shah, ikinci oğlunu doğurduktan sonra doktorundan iki kez kontrol etmesini istedi

şermin

Member
Shefali Shah, ikinci oğlunun doğumunda, doğuracağı çocuğun gerçekten bir kız olup olmadığını merak ettiğini söyledi. Gençlik günlerini hatırlatan Shefali, Kaun Banega Crorepati 15 kanalından Amitabh Bachchan’a, ikinci oğlu doğduğunda doktorun kız olup olmadığını kontrol etmesini istediğini söyledi. (Ayrıca Okuyun: Şefali Şah gençken sokakta tacize uğradı, kimse yardım etmek için ayağa kalkmadı)

Şefali Şah ikinci oğlunun doğduğu zamanı hatırlıyor.
Shefali doktoruna “Belki de kız çocuğudur” dedi.

“Bir bebek doğduğunda çok mutlu bir an olur. Benim için de bu böyle, özellikle bir kız için. İki oğlum var. İlk defa iyiydi. Çok heyecanlandık, o benim ilk çocuğumdu. İkinci kez.” Doğduğunda doktor, “Kitna khubsurat beta hai (Bu ne kadar güzel bir oğul)” dedi. Programda “Dobar check kar lo shayad beti ho (İki kez kontrol edin, belki benim kızımdır)” dedim.

“Kız çocuğu isteyen o kadar çok insan var ki. Ancak ne yazık ki günümüzde özellikle kızlar tapınak veya benzeri yerlerin dışındayken bebekler terk ediliyor” diye konuştu.

KBC 15’te Şefali Şah

Shefali, Deoghar’daki (Jharkhand) Narayan Seva Ashram’ın kurucusu Hare Ram Pandey ile birlikte Kaun Banega Crorepati’ye konuk olarak katıldı. 66 yaşındaki Hare Ram, cinsiyetleri nedeniyle aileleri tarafından terk edilen 35 genç kızı evlat edindi. Aşramdan dokuz kız da KBC 15 setlerini ziyaret etti.

Shefali’nin KBC setlerinden katkısı

Shefali, bilgi yarışması programına yaptığı ziyaretten fotoğrafları Instagram gönderisinde paylaştı. Şunları yazdı: “#KaunBanegaCrorepati’nin sıcak koltuğunda, @amitabhbachchan ile etkileşimde bulunarak ve normalde dünya tarafından terk edilen 35 kızı kızları olarak evlat edinen Shri Hare Ram Pandey ile birlikte hareket ederek geçirdiğim inanılmaz bir akşam.” Bu olmak mutlak bir onurdu. Amitji, Shri Hare Ram Pandey ve güzel kızlarıyla birlikte kız çocuğu davasına mümkün olan her şekilde katkıda bulunuyoruz. Bu gece @sonytvofficial Makyaj: @pallu_wingingit @pallavisymons Saç: @sandhyabellarae Destekleyen: @imraj_gupta Stilist: @radhikamehra Destekleyen: @styleby_foram @mondsouza2812.”

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
WhatsApp kanalımızı takip etmek için tıklayın.
📲
Günlük dedikodu dozunuz, filmleriniz, şovlarınız ve ünlü güncellemeleriniz tek bir yerde.