Shehnaaz Gill, sebze olmayan yiyecekler yediğini ancak “içten” ağladığını açıklıyor.

şermin

Member
Shehnaaz Gill, doktorunun isteği üzerine vejeteryan olmayan yiyecekler yemek zorunda kaldığını ancak “içten ağladığını” söyledi. Shehnaaz programı hakkında konuştu ve Brahma Kumari’den BK Shivani ile konuştu. (Ayrıca Okuyun: Phuket’ten Yeni Resimlerde Shehnaaz ‘Parlayan’ Avatarıyla Yaz Sıcağına Katkıda Bulunuyor)

Shehnaaz Gill, sağlık sorunlarıyla uğraşırken yaşadığı duygusal mücadeleleri anlatıyor.
Shehnaaz’ın sebze olmayanlar için duygusal mücadelesi

Shehnaaz Rahibe Shivani’ye, “C3C5 sorunum vardı ve boynumu hareket ettiremiyordum. Boynum gergindi. Ben vejeteryan olduğum için doktor beni vejeteryan olmayan şeyler yemem için teşvik etti. Bana vejeteryan yemememi tavsiye etti.” İyileşene kadar yiyin. Bu çorbayı uzun süre yemek zorunda kaldım ve içimden ağladım.

BK Shivani, Shehnaaz’a Batı’nın bile “ne yersen osun” atasözüne inandığını ve vejeteryan olmayan yiyeceklerin “acı titreşimi anlamına geldiğini” söyledi. Birisi bizim zevkimiz veya sağlığımız için ölmek zorunda kalırsa, bunun sağlıksız titreşimlerle uğraşmak olacağını da sözlerine ekledi. Buna “ölen enerji” adını verdi ve vejetaryen bir diyetin bile bol miktarda protein sağlayabileceğini söyledi.

Shehnaaz ekledi, “Vejetaryen diyete geri döndüm ama üzgündüm çünkü vejeteryan olmayan yiyeceklere geri dönmek zorunda kaldım. Sağlığım için her şeyi yapabilirim ve bunun beni kurtaracağını düşündüm.”

Shehnaaz ve Showbiz

Shehnaaz, Salman Khan’ın realite şovu Bigg Boss’ta göründükten sonra ulusal üne kavuştu. Şovdaki rakiplerinden biri olan Sidharth Shukla’da o yıl kazananın ödülünü alan harika bir arkadaş buldu. İki yıl önce Sidharth kalp krizinden öldü ve daha sonra Shehnaaz, Brahma Kumari düşünce okuluna sığındı.

Shehnaaz kısa süre önce Bollywood çıkışını Salman Khan’ın yeni filmi Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan ile yaptı. Filmde ayrıca Raghav Juyal, Pooja Hegde, Palak Tiwari, Jassie Gill ve Siddharth Nigam rol aldı. Venkatesh ve Bhumika Chawla da filmde önemli roller oynadılar, Bhagyashree ve Ram Charan ise bu yılın başlarında vizyona giren filmde konuk oyuncu olarak yer aldılar.