Shekhar Suman, ikonik şovları Movers N Shakers ve Dekh Bhai Dekh'i 'geri getirme' planlarını açıkladı: 'Bu olacak'

şermin

Member
Shekhar Suman yakın zamanda Sanjay Leela Bhansali'nin OTT'deki ilk filmi Heeramandi: The Diamond Bazaar'da görüldü. News18 Showsha'ya verdiği röportajda Shekhar, eski programları Movers N Shakers ve Dekh Bhai Dekh hakkında konuştu. Görüşmeler çoktan başladı ve oyuncu, Movers N Shakers'ın bu kez OTT platformunda prömiyer yapacağının imasını bile yaptı. Ayrıca şunu okuyun: Shekhar Suman, oyuncuları uzun süre beklettiği için Sanjay Leela Bhansali'yi savundu

Shekhar Suman, son 1990'larda Movers N Shakers'a ev sahipliği yapmaya başladı.
“Seyirci baskısı büyük”

Oyuncu, “Evet geri getirme düşüncesi var. Seyirci baskısı çok büyük. Nereye gidersem gideyim, havaalanında bile insanlar bana şunu soruyor: 'Neden Movers And Shakers'ı geri almıyorsun?' Televizyonun Haberin Detaylarıda kaldığı ve OTT'nin kurgu dışı konularla ilgilenmediği tuhaf zamanlardan geçiyorduk. Sadece kurgusal dizileri desteklemek istiyorlardı. Kimsenin izlememesi ve Haberin Detaylarıda kaybolması nedeniyle televizyonun Movers And Shakers'ın geri dönmesi için doğru yer olmadığını hissettim. Sadece doğru anı bekledim. Artık onu geri getirme zamanının geldiğini düşünüyorum.

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!

Şöyle ekledi: “Aslında ikonik şovlarımdan ikisi – Movers N Shakers ve Dekh Bhai Dekh – gelişmenin eşiğinde. Her ikisi de henüz başlangıç aşamasında olduğundan bunlar hakkında konuşmak için henüz çok erken. Ama olacak ve olmalı.

Gösteriler hakkında daha fazla bilgi

Shekhar Suman'ın televizyon programları onu herkesin tanıdığı bir isim haline getirdi. İlk kez 1993'te yayınlanan durum komedisi Dekh Bhai Dekh ona büyük bir popülerlik kazandırdı. Shekhar, 1997'de yayınlanan ve 2001'e kadar devam eden Movers N Shakers adlı talk şovunda birçok ünlüyle röportaj yaptı.

'Dekh Bhai Dekh'in yapımcılığını deneyimli aktris Jaya Bachchan üstlendi ve ayrıca Navin Nischol, Farida Jalal, Bhavana Balsavar, Deven Bhojani, Sushma Seth, NK Shivpuri, Vishal Singh, Urvashi Dholakia ve Nattasha Singh'in yanı sıra diğer birçok oyuncu da rol aldı.