Shilpa’ya şovunda Vampire Diaries’den ucuz bir soygun deniyor: kaliteyi karşılayacak bant genişliğimiz bile yok

şermin

Member
Shilpa Agnihotri’nin geri dönüş projesi Tere Ishq Mein Ghayal Görünüşe göre popüler bir şovu kopyaladığı için çok fazla eleştiriyle karşı karşıya vampir Günlükleri, bazıları buna “ucuz bir soygun”, diğerleri ise “korkunç” diyor. Ancak Agnihotri etkilenmemiş, bunun yerine ikisini karşılaştırmanın haksızlık olduğunu düşünüyor. “(Orijinal dizinin) 13 bölümlük bir sezonunu çekmek dokuz ay sürdü, oysa bu sezonu en fazla 26 veya en fazla 35 günde çekiyoruz, peki burada neyi karşılaştırıyoruz?” diye merak ediyor.

Shilpa Agnihotri, Tere Ishq Mein Ghayal programıyla 4 yıl sonra televizyona geri döndü.

Gemide olup bitenlere ayak uydurmanın mümkün olmadığını açıklayarak, “Kaliteyi yakalayacak yelpazemiz bile yok, bu yüzden iki şovu nasıl karşılaştırabiliriz. Bu günlük bir sabun çünkü burada her şey kesilmiş. Sete ilk geldiğimde günde 17 ila 18 saat çekim yaptıklarını öğrenince ben bile şaşırdım.”

Hindistan’daki dizi yapımcılarının Batı’yı kopyalamak yerine iyi oldukları şeye odaklanmaları gerekip gerekmediği konusunda Shilpa, yapılacak en güvenli şeyin bu olduğunu söylüyor, ancak herkes denemeye değer olduğunu düşünüyor. “Bence sektördeki herkesi devam ettiren ‘ya eğer’. Dayanlar ve Naagins hakkında bir şovun bu gün ve çağda bu kadar iyi yankılanacağını kim düşünebilirdi. İnsanların bu tür karakterleri gerçekten kabul etmesi şaşırtıcıydı. Yani, kim bilir neyin işe yaradığını” örnek olarak veriyor.

bu tere liye Aktris, birisinin ondan Vish Kanya karakterini oynamasını istediğinde ve cevabının “Deli misin? Kya kar loge tum isse?’

Yine de devam etti ve yaptı çünkü daha önce hiç yapmamıştı. “Ya iyi olurdu ya da kendimi tamamen aptal yerine koyardım. Ama her iki durumda da iyiydim çünkü denemeye değerdi. Sakin ol, her şovun kendi kaderi olduğuna inanıyorum” diyor.

Agnihotri ayrıca, hiçbir yapımcının binlerce kişi tarafından trollenecek bir fiyasko gösterisi yaratma yolculuğuna çıkmadığını savunuyor ve ekliyor: “Eğer yarın, yeniden yaratmak istiyorum. Grey’in Anatomisi, bir yapımcı olarak diziyle ilgili bazı fikirlerim ve beklentilerim olabilir. Ancak zemin çalışmasına başladığınızda her şey değişir. Kanal projeyi onayladıktan sonra, içerik oluşturucuların incelemeler alması, izleyicinin ne isteyip istemediğini görmesi ve her şeyin değiştiğini görmesi gerekiyor. Kya soch kar nikalte hain, aur kya banne lagta hai ve son olarak kya banta hai, uss benim çoğu zaman bohot farkım hota hai.”

Ayrıca 40 yaşındaki oyuncu, geçmişte aynı şeyin başına geldiğini hatırlıyor: “Bize bir hikaye anlatıldı ama ilk başta farklıydı. Çekimler sırasında biraz daha değişmeye başladı ve biz yayına girdikten ve iki bölüm çektikten sonra her şey değişti çünkü herkesin iyileştirme önerileri var ki ‘aisa krenge toh better lgega.’ Televizyon böyle çalışır. Burada yaratıcılığa pek yer olduğunu düşünmüyorum. Sizin ya da benim televizyon izleyecek tipte insanlar olmadığımızı da anlıyorum ama şu anda bile iyi şovlar olması gerektiğinden oldukça eminim çünkü yapımcılar sürekli olarak yeni bir şeyler bulmaya çalışıyorlar.”