Shireen Mirza sette bayılıyor; rol arkadaşları kalp krizi geçirmekten korkar; Kocası “Panikledim” Diyor

şermin

Member
Oyuncu Shireen Mirza, çarşamba günü devam eden televizyon programının setinde bayıldı. 33 yaşındaki aktris, devam eden bir sahne sırasında setin yanından geçerken, rol arkadaşları ve ekip üyeleri, oyuncunun kalp krizi kurbanı olabileceğinden endişelendi. Kaynaklara göre, ekip tarafından hastaneye kaldırılan oyuncunun ciddi bir mide krizi geçirdiği ortaya çıktı.

Eşi ve iş adamı Mirza’ya ulaşmaya çalıştığımızda Hasan Sartaj telefonlarımıza cevap vererek durumu bildirdi. “O iyi,” diye paylaşıyor Sartaj.

“Setlerde bayıldı ve bayıldı. Neyse ki her şey yolunda. EKG çektik ve kardiyologlarla da görüşüyoruz” diye ekliyor. Ona korkuyu sorun ve “Korkunçtu. Şoförüm beni aradı ve ağlıyordu. Panikledim ve onun setine koştum. Neyse ki rol arkadaşlarından setteki ekibine kadar herkes ona iyi baktı. Hastaneye kaldırıldığında üretim müdürleri bile hastanedeydi. Onlara çok minnettarım.”

Yeh Hai Mohabbatein oyuncusu şu anda iyileşiyor ve durumu iyi. Oyuncu şu anda Andheri’deki Kokilaben Hastanesinde testler ve diğer sağlık kontrollerinden geçiyor.