Shiv Thakare, korkularının üstesinden gelmek için khatron ke khiladi yapmadığını söylüyor

şermin

Member
TV kişiliği Shiv Thakare, daha fazla tanınmak ve çalışmak için popüler realite programı Khatron Ke Khiladi’nin 13. sezonunda yer alacağını söyledi. Film yapımcısı Rohit Shetty’nin sunuculuğunu yaptığı macera ve dublör tabanlı gerçeklik dizisi, gıpta ile bakılan unvanı kazanmak için en büyük korkularıyla yüzleşen ünlü yarışmacıları canlandırıyor. Ayrıca Okuyun: Sheezan Khan’ın Khatron Ke Khiladi 13 İçin Mahkemede Yurt Dışına Seyahat Etmesine İzin Verildi

Shiv Thakare, Khatron Ke Khiladi 13’teki adaylardan biridir.

“Gösterinin bir parçası olma sebebim daha fazla iş bulma hayalimi gerçekleştirmek… Khatron Ke Khiladi’yi korkularımı yenmek için yapmıyorum. Thakare, PTI’ye “Amacım daha fazla iş ve şöhret elde etmek ve daha fazla insanla bağlantı kurmak” dedi.

En çok MTV Roadies Rising, Bigg Boss Marathi 2 ve Bigg Boss 16 ile tanınan Amravati doğumlu realite yıldızı, hedefinin hem Marathi hem de Hintçe filmlerde rol almak olduğunu söyledi. “Büyük filmlerin bir parçası olmak ve başka realite şovları yapmak istiyorum. Bugün her ne isem, realite şovları yüzünden, bu yüzden bir realite şovu yapma fırsatını asla kaçırmayacağım. Ayrıca beyaz perdede izlenecek filmler yapmak istiyorum.

“Etrafta birçok başka aktör var. Kimse Shiv Thakare’yi başlatmayacak ama insanların beni bir filmde oynaması için yeterince değerli olmak istiyorum. Yaptığım her şeyde bir oyuncu olarak elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum” dedi.

Thakare, kendisini ülke çapında tanınan bir isim haline getiren Hint realite şovlarına şükran borcu olduğunu söyledi. “Bence 10 veya 100 filmde oynuyorsanız, karakterlerinizle tanınırsınız. Ancak insanların sizi bir kişi olarak tanıması için realite şovları, gerçek benliğinizi sergilemenize yardımcı olur. İki Bigg Boss (şov) yaptığım için şanslıyım” dedi.

“Kariyerime sıfırdan başladım, hiçbir şeyim yoktu. Gelecekte iyi bir iş çıkarmak ve bu şöhrete ulaşmamda bana yardımcı olan herkese minnettar olmak istiyorum” dedi.

Khatron Ke Khiladi Sezon 13’e Thakare, Jai-Ho oyuncusu Daisy Shah, tanınmış TV sinema oyuncusu Rohit Bose Roy, şarkıcı-söz yazarı Rashmeet Kaur, rapçi Dino James, TV oyuncuları Anjali Gautam ve Arjit dahil olmak üzere toplam 14 ünlü katılıyor. Taneja, Ruhi Chaturvedi, Anjum Fakih, Anjali Anand, Nyrraa M Banerji, Aishwarya Sharma ve model reality yıldızı Soundous Moufakir. Yapımcılar henüz son adayı açıklamadı. Gösteri, Temmuz ayında Colours kanalında başlayacak.