Shivangi Joshi, böbrek enfeksiyonu nedeniyle hastaneye kaldırıldı ve ona daha iyi olduğuna dair güvence verdi.

şermin

Member
Televizyon oyuncusu Shivangi Joshi, böbrek enfeksiyonu geçirdikten sonra hastaneye kaldırıldı. Şimdi daha iyi durumda ve hayranları için “yakında tekrar harekete geçeceğine” söz verdi. Shivangi en çok popüler TV programı Yeh Rishta Kya Kehlata Hai’deki Naira ve Sırat rolleriyle tanınır. (Ayrıca Okuyun: Shivangi Joshi, Bir TV Aktörü Arkadaşının Aati Nahi Hai için Oynadığını Söylediğini Söyledi)

Hastane yatağından çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Shivangi, “Herkese merhaba, zor bir kaç gün oldu, böbrek enfeksiyonu geçirdim ama ailemin, arkadaşlarımın, doktorların desteğiyle bunu bilmenizi isterim. , hastane personeli ve Allah’ın lütfu, kendimi daha iyi hissediyorum. Bu aynı zamanda bedeninize, zihninize ve ruhunuza iyi bakmanızı ve en önemlisi susuz kalmamanızı hatırlatmak içindir. Hepinizi seviyorum ve çok yakında aksiyona geri döneceğim.”

Resimde Shivangi kucağında yeşil bir hindistancevizi olan bir başparmak yukarı işareti gösteriyordu. İlaçların intravenöz enjeksiyonu tamamlandıktan sonra genellikle iki ele bandaj uygulandı. Gönderisinin çevrimiçi olarak yayınlanmasından kısa bir süre sonra, birçok arkadaşı ve sektördeki meslektaşları, Shivangi için iyi dileklerle yorumlar kutusunu doldurdu. Rubina Dilaik bir kalp emojisi paylaştı ve “Daha hızlı iyileş” yazdı. Shivangi’nin Begusarai rol arkadaşı Shweta Tiwari, “Geçmiş olsun aşkım…” yorumunu yaptı.

Dheeraj Dhooper şunları yazdı: “Hey kendine iyi bak ve geçmiş olsun… sana tüm sevgi ve ilgiyi gönderiyorum.” Swati Chitnis ayrıca bir kalp emojisi attı ve şöyle yazdı: “Aman tanrım! Lütfen kendine iyi bak.” Chetna Pande, “Geçmiş olsun canım.” yorumunu yaptı, Adhvik Mahajan ayrıca, “Bahut sara pyaar (çok sevgi) ve en iyi dileklerimle her zaman… geçmiş olsun şampiyon.” Sameer Onkar, “Lütfen geç” yazdı. Shivangi’yi neşelendirin… ve geçmiş olsun.” Hayranlarının çoğu da gönderinin altına yapılan yorumlara “geçmiş olsun” yazdı.

Shivangi Joshi, 2013’te Khelti Hai Zindagi Aankh Micholi ile çıkış yaptı ve 2016’da Yeh Rishta Kya Kehlata Hai ile kısa sürede tanınan bir isim oldu. O zamandan beri Beintehaa ve Begusarai dahil olmak üzere birçok şovda çalıştı. Geçen yıl Rohit Shetty’nin macera realite programı Khatron Ke Khiladi 12’de yer aldı.

En iyi haber bültenlerimize abone olun