Shoaib İbrahim, oğlunun daha iyi olduğunu söylüyor; Dipika Kakar, bebeğinin adı hakkında konuştu

şermin

Member
Geçtiğimiz günlerde eşi Dipika Kakar’dan ilk çocuğunu dünyaya getiren Shoaib Ibrahim, çocukları hakkında çok sayıda güncelleme paylaştı. Pazar günü Shoiab, YouTube kanalında hastaneden Dipika’nın da yer aldığı yeni bir Haber yayınladı. (Ayrıca okuyun | Shoaib İbrahim, yeni doğan oğlunun kuvözde olduğunu söylüyor, hayranlarından Dipika Kakar’ın sağlığı hakkında dua ve güncelleme istiyor)

Shoaib Ibrahim, Dipika Kakar ile bir fotoğraf paylaştı.
Shoaib oğlu hakkında

Klipte Shoaib, “Her gün bir gelişme var. Doktorlar çok emin, ki bohut jald woh theek hojayega. “Aap usko apne saath ghar pe leke jayenge” (Her geçen gün iyileşiyor. Doktorlar onun yakında iyileşeceğinden çok eminler. Onu eve götürecekler).

“Abhi cheeze bohut hi normal hai, bohut hi better hai lekin woh puri tareeke se theek nahi hai. Usko kuch din aur abhi NICU benim rakkha jayega. (Şu anda her şey çok daha normal ve daha iyi, ama o tamamen iyi değil. Birkaç gün daha NICU’da kalacak.)”

Dipika üzerinde Shoiab

Shoiab, Dipika Kakar’ın sezaryen nedeniyle hala hafif ağrı çektiğini ancak iyileşmekte olduğunu söyledi. Kendisi ve Dipika dışında ailelerinden kimsenin yeni doğan bebekle tanışmadığını da söyledi.

Dipika, Shoaib’e katıldı

Dipika, kendisinin ve Shoaib’in bebeği günde iki kez görmesine izin verildiğini paylaştı. “Güzel bir manzara” olmasa da, onun için bir doz enerji gibi olduğunu ekledi. Dipika, yedi aylıkken doğduğu için kendisinin de prematüre bir bebek olduğunu söyledi. Shoaib, doktorların ameliyattan önce Dipika’ya çocuğu sorduğunda, Dipika’nın bir oğlu olacağına dair içten bir his olduğunu tekrarlayıp durduğunu da sözlerine ekledi.

Shoaib gösteriyi durdurmak istedi

Shoaib ayrıca babalığının tadını çıkarmak ve Dipika’ya daha fazla zaman ayırmak için programından ayrılmak istediğini de açıkladı. Dedi ki, “Hem Dipika’nın hem de bebeğin bana ihtiyacı olduğu zaman… Bunu Dipika ile konuştum.” Daha önce de hazır değildi. “Hayır, bu benim seçimim” dedim, “Seninle ve bebekle en az dört beş ay geçirmek istiyorum.”

Kararını yapım şirketine ilettiğini de sözlerine ekledi. Gelip bana “Kararını anlıyoruz… Ama bir çıkış yolu olmalı” dediler. Bize söyleyin, uyum sağlamaya çalışalım. Bu senin babalığına katkımız olacak. Şov ekibinin nasıl ayarlamalar yaptığını da sözlerine ekledi. Shoaib ve Dipika bebekle eve gittikten sonra yapım evinin kendisine 15 günlük tatil vereceğini söylediler.

Bebeğin adına Shoaib ve Dipika

Yeni anne babalar, yakında açıklayacakları bebeğin ismine karar verdiklerini de paylaştı. Shoaib, “Bebeğin ismine önceden karar verdik. Konuştuğumuz zaman çoğu zaman bu isim çıkıyor karşımıza. Yakında adını açıklayacağımız zaman gelecek.” Dipika ekledi, “Artık ona Chotu adını vermeye çalıştık. Bu yüzden lütfen biraz daha bekleyin.”

Shoaib bir gönderi paylaştı

Pazartesi akşamı Shoaib, kendisi ve Dipika ile yeni bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta hastane yatağında yatıyordu ve yanında Shoaib oturuyordu. İkisi de gözleri kapalı olmasına rağmen karşı karşıya duruyorlardı. Ortak gönderi Shoain tarafından “21.06.2023 (kırmızı kalp emojisi) ve ebeveynlik yolculuğu başlıyor” başlığıyla paylaşıldı. #elhamdülillah.”

İlk doğan hakkında daha fazla bilgi

Shoaib ve Dipika, 21 Haziran’da bir erkek bebek sahibi oldular. Ancak küçüğünüz prematüre bir bebek ve gözetim altında. Shoaib, oğlunun doğumunu bir Instagram gönderisiyle duyurdu. “Elhamdulillah bugün 21 Haziran 2023 sabahı erken saatlerde bir erkek bebek sahibi olduk. Bu erken bir doğum, endişelenmek için büyük bir sebep değil. Bizim için dua edin (sic), ”diye yazdı Instagram Hikayelerinde. İkili, Ocak 2023’te hamile olduklarını açıklamıştı.