Shubman Gill Çok Sevimli Ama Ne yazık ki Hiçbir Şey Olmuyor: Evlilik Söylentileri Arasında Ridhima Pandit

şermin

Member
Kriket oyuncusu Shubman Gill ile Aralık 2024'te evleneceği yönündeki son söylentilere tepki gösteren televizyon oyuncusu Ridhima Pandit, bu tür iddiaların aslı olmadığını bir kez daha açıkladı. Filmygyan ile yapılan bir röportajda kendisine onunla çıkıp çıkmadığı soruldu. İkisi arasında “hiçbir şey” olmadığını söyledi. Ayrıca şunu okuyun: Ridhima Pandit, Shubman Gill'in düğün söylentileri karşısında sessizliğini bozdu

Ridhima Pandit, ikilinin bir ilişki içinde olduğu yönündeki spekülasyonlar arasında Shubman Gill'in “çok tatlı” olduğunu söylüyor.
“Maalesef hiçbir şey olmuyor”

Ridhima, “Hayır (Shubman'la çıkmak konusunda)” dedi. Öncelikle onu tanımıyorum bile. Onun harika bir atlet olduğunu düşünüyorum ama asıl unhe jaanti nahi (onu tanımıyorum). Jab main kabhi unhe milungi, eminim ki hum log hasenge iss baare mei (eğer onunla tanışırsam buna güleriz). Bence çok ama çok tatlı ama ne yazık ki hiçbir şey olmuyor.”

Düğün söylentileri

Mayıs ayında Ridhima, Shubman ile evliliğine ilişkin söylentilere yanıt verdi. Cevabı, Bahu aktörü Hamari Rajinikant'ın Aralık 2024'te kriket oyuncusuyla evleneceği iddialarının ardından geldi. Düğün spekülasyonları yaygınlaşırken Ridhima, Instagram Stories'de yayınladığı bir Haberyla konuya açıklık getirdi.

İçinde şöyle dedi: “Gazetecilerin düğünüm hakkında soru soran çok sayıda telefonuyla uyandım, ama hangi düğün? Evlenmiyorum ve eğer hayatımda bu kadar önemli bir şey olsaydı çıkıp haberi kendim duyururdum. Bu haberin aslı yoktur.”

Ridhima'nın söylentilere önceki tepkisi

Haziran ayında Ridhima, Shubman Gill ile evleneceğine dair söylentileri yalanladıktan kısa bir süre sonra şifreli bir gönderi paylaştı. Instagram gönderisini yeniden paylaşan Ridhima şunları yazdı: “Dünden (Cuma) ve tüm bu sabahtan (Cumartesi) sonra, bunu doğrulamanın iyi bir fikir olup olmadığından emin değilim ama evet… Belki öyle olmadığını görüyorum” “Özel bir mesaja benziyor kişi ama ben de onlardan biriyim.” Paylaştığı orijinal gönderide şu ifadeler yer alıyordu: “Özel insanlar sosyal medyada düzenli olarak paylaşım yapmayı biliyor ve yine de sizin bilmediğiniz bir hayat yaşıyor.”

Şöyle ekledi: “Her zaman kilometre taşlarımı hepinizle paylaşacağım. Onları asla saklamam çünkü neden? Söylentiler temelde sadece hayal ürünüdür. Onu eğlendirmek istemiyorum. Her zaman doğru nedenlerle haberlerde yer almak isterim ve izleyicilerim bunu biliyor, bu yüzden her zaman sevginiz için teşekkür ederim. Sonunda bir Ted Konuşması daha…”

Shubman henüz evlilik spekülasyonlarına yanıt vermedi. Daha önce kriket efsanesi Sachin Tendulkar'ın kızı Sara Tendulkar ile çıktığına dair söylentiler vardı.

Ridhima Pandit kimdir?

Ridhima, Bahu Hamari Rajnikant ve Khatra Khatra Khatra gibi televizyon programlarıyla tanınır. 2021'de Bigg Boss OTT 1. Sezonunda görüldü. 2019 yılında Fear Factor: Khatron Ke Khiladi 9'a katılarak ikinci oldu. Aynı zamanda Hum – I'm Çünkü Us adlı web dizisinde de görüldü.