Sidharth Shukla’nın Annesi Onu “Ona Bir Ders Vermek” İçin Modellik Yarışmasına Gönderdiğinde

şermin

Member
Merhum aktör Sidharth Shukla bir keresinde annesi Rita Shukla’nın tutkusunu bulmasına nasıl yardım ettiğini paylaşmıştı. Birkaç yıl önce Humans of Bombay’a konuşan Sidharth, eğlenceye yönelmeden önce “havalı bir adam gibi” davrandığını paylaştı. Annesi ona bir ders vermek istedi ve onu bir modellik yarışmasına gönderdi. Bunun onu kendi yerine koyacağını düşünse de kazandı. (Ayrıca Oku | Shehnaaz Gill, Sidharth Shukla ile romantik fotoğraflar paylaşıyor ve onun için doğum günü pastasını kesiyor)

Sidharth Shukla bir zamanlar annesini en iyi arkadaşı olarak tanımlamıştı.
Sidharth Shukla annesinin onu nasıl büyüttüğünü anlatıyor

Sidharth 2 Eylül 2021’de öldü ve aynı gün Humans of Bombay fotoğraflarının yer aldığı bir gönderi paylaştı. Başlıkta şunlar yazıyordu: “Sidharth Shukla’nın anısına: ‘İnsanlar beni sert dış görünüşlü bir adam olarak tanıyor. Ama ben her zaman anneme aşık olacağım. Doğduğumdan beri hayatımdaki en önemli kişi o oldu.” . Üç kardeşin en küçüğüydüm ve kız kardeşlerimle oynayamayacak kadar küçüktüm, bu yüzden her zaman anneme yakındım. Küçük bir çocukken, onsuz bir saniye daha kalmak zorunda kalırsam ağlardım; bu yüzden rotis yaparken bile bir elinde beni, diğer elinde silindiri tuttu!

Sidharth Shukla annesini en iyi arkadaşı olarak nitelendirdi

Ayrıca şunları ekledi, “Yaşlandıkça o benim en iyi arkadaşım oldu! Oyun oynadıktan sonra eve geldiğimde her türlü şey hakkında konuşurduk; diğer çocuklar ebeveynlerinden bir şeyler saklarken ben ona anlatmak istedim.” Hayatım hakkında her şey! Bana da çok şey öğretti; ben beladan kaçan yaramaz bir çocuktum. Ama annem bana her zaman dürüst olmamı söylediğinde hatalarımı hemen kabul ettim.”

Sidharth Shukla annesinin fedakarlıkları hakkında

Sidharth şöyle devam etti: “15 yıl önce babam vefat ettiğinde şemsiye elimizden alınmış gibi hissettik. Ama annem bizim kayamızdı; hiçbir zaman herhangi bir kırılganlık belirtisi göstermedi. Maddi durumumuz kötü olmasına rağmen evi o yönetti ve bakımını üstlendi.Üç çocuktan sonra tüm dileklerimizi yerine getirdi! Artık bize istediğimizi verebilmek için çok şey feda etmesi gerektiğini biliyorum.”

Sidharth, annesinin kariyerinde ona nasıl yardımcı olduğunu anlatıyor

“Tutkumu bulmamda bile çok önemli bir rol oynadı. Her zaman ‘havalı adam’ gibi davrandım – ve bana bir ders vermek için beni bir modellik yarışmasına gönderdi çünkü benim yerime konacağımı düşünüyordu. İşin komik tarafı, aslında kazandım! Yani bilinçaltı düzeyde bile hayatımda yol gösterici bir güçtü. Geçenlerde Bigg Boss’taydım ve aylardır ilk defa onunla konuşmadım. 39 yaşında bunu söylemenin pek hoş gelmediğini biliyorum ama ondan ayrılmak dizinin en zor kısmıydı. Sette ondan bir mektup aldığımda oturup onun sesiyle okudum; sanki yanımdaymış ve o mektup onun bir parçasıymış gibi hissettim” dedi.

“Ne zaman benimle gurur duyduğunu söylese, kendimi yaşayan en şanslı adam gibi hissediyorum çünkü onun yüzünü gülümsetebildim; benim için her şey demek olan bir kadın. O bugün hâlâ benim dayanağım ve her zaman da öyle kalacak.” Bana günlük tavsiyesini verin; üç uzun aydan sonra nihayet onu sette gördüğümde bana söylediği ilk şey, her zaman şort giymeyi bırakıp kot pantolon giymem oldu!” Sidharth demişti.

Sidharth Shukla Hakkında

Sidharth en çok Balika Vadhu dizisindeki rolüyle tanınır. Bigg Boss 13 ve Fear Factor: Khatron Ke Khiladi Sezon 7’nin realite şovlarının galibi olarak ortaya çıktı. Sidharth, kalp krizi geçirdikten sonra 2 Eylül 2021’de öldü. 40 yaşındaydı