Sonali Bendre, Dil Hi Dil Mein şarkısında Saroj Khan ile işbirliği yaptığını hatırlıyor

şermin

Member
Aktris Sonali Bendre, merhum koreograf Saroj Khan ile çalıştığını ve 1999 yapımı Dil Hi Dil Mein filminden Chand Aaya Hai şarkısını çektiğini hatırladı ve şöyle dedi: “Garba’yı hiç oynamamış olmama rağmen, favori bir Garba şarkım var: Chand Aaya. Hai, Dil Hi Dil Mein’den.” (Ayrıca okuyun | Madhoo onu kaydederken Juhi Chawla partide şarkı söylüyor, Shilpa Shetty ve Sonali Bendre birlikte poz veriyor)

Sonali Bendre, Saroj Khan hakkında konuştu.
Sonali, Saroj Khan’ı anıyor

“Bu dans stilini ilk kez bu şarkıda icra ettim. Saroj ji koreografisini yaptı ve aynı zamanda onunla ilk kez çalıştım. Dandiya çubuklarını bana fırlatacağından korktum.” Bir şeyi yanlış yapıyorum; Bunu hala hatırlıyorum.

Hindistan’ın en iyi dansçıları hakkında Garba Yasası 3

Hindistan’ın En İyi Dansçısı 3 yarışması sırasında yarışmacı Anjali Mamgai ve koreograf Akash Thapa, Dholi Taro Dhol Baaje şarkısındaki güçlü garba gösterisiyle herkesi etkiledi. Performansı ona eski günleri hatırlattı ve merhum koreograf Saroj Khan’dan dans hareketlerini öğrendiğini hatırladı.

Sonali şarkı hakkında konuşuyor

“Şarkı çok güzel yapılmıştı ve Saroj ji’yi gördüğümde hata yaparsam onun gazabına uğrayacağımı biliyordum. Katı olmasına rağmen harika bir öğretmendi! Onları seviyorum” diye ekledi. Sonali şu anda Hindistan’ın En İyi Dansçısı 3 için Terence Lewis ve Geeta Kapur ile birlikte jüri heyetinde yer alıyor.

Sonali’nin OTT çıkışı

Sonali kısa süre önce OTT çıkışını ZEE5 serisi Broken News ile yaptı. Gösteride Amina Qureshi adlı bir gazetecinin rolünü canlandırdı.

Sonali’nin film kariyeri

İlk oyunculuk deneyimini Govinda, Shilpa Shetty ve Shakti Kapoor’un da rol aldığı 1994 yapımı Aag filminde yaptı. İlk büyük hiti 1996’da çıkan aksiyon romanı Diljale’ydi. Ayrıca Major Saab, Sarfarosh, Duplicate, Zakhm, Chori Chori ve Hum Saath Saath Hain gibi filmlerde rol aldı.