Sreejita De, Michael Blohm-Pape ile Alman şapelinde düzenlenen beyaz bir törenle evlendi.

şermin

Member
Oyuncu Sreejita De, Almanya’daki düğün töreninden ilk resmi fotoğrafları paylaştı. Erkek arkadaşı Michael Blohm-Pape ile büyüleyici bir şapelde gerçekleşen beyaz düğününden muhteşem fotoğrafları Instagram’da paylaştı. (Ayrıca okuyun: Bigg Boss 16’dan Sreejita De, 1 Temmuz’da nişanlısı Michael Blohm-Pape ile evlenecek)

Sreejita De ve Michael Blohm-Pape evli.
Muhteşem düğün resimleri

Sreejita fotoğrafları paylaşarak, “Bugün el ele, sonsuzluğun başlangıcını kutluyoruz.” İlk fotoğrafta Michael ile kilisedeki sunağa bakarken görülüyordu. Siyah takım elbise giyerken kusursuz beyaz bir elbise giyiyor. İkinci fotoğraf yüzlerini daha iyi gösteriyor. Sreejita minimal makyaj yapıyor ve elmas bir kolye takıyor. Üçüncü resim, onları törenden sonra öpüşürken gösteriyor.

Birçok ünlü çifte mutlu bir gün diledi. Sreejita’nın Bigg Boss yarışmacısı Shiv Thakare şunları yazdı: “Tebrikler.” Archana Gautam şunu yazdı: “Tebrikler Yara.” Aktör Narayani Shastri, “Tebrikler aşkım.” Bir hayran şöyle yazdı: “İkinize de çok güzel tebrikler.”

Düğün için ne planlamıştı

Hindustan Times’a düğünleri hakkında konuşan Sreejita, “Benim fikrim her zaman samimi, birbirine sıkı sıkıya bağlı bir düğün yapmaktı. Hamburg’daki düğün 1 Temmuz’da gerçekleşecekken, Hindistan’daki ritüelleri Ekim ayı sonunda ve tabii ki uzun bir tören listesiyle düzenleyeceğiz. Sasural halkım, haldi ve mehendi dahil tüm ritüellere katılmak istedikleri için Hint düğünü kutlaması için çok heyecanlı. Tüm törenlerin amacını açıklamaktan yoruldum.

Bigg Boss ile deneyim

Sreejita, Bigg Boss 16’ya katıldı ve hatta Michael, evde kaldığı süre boyunca onu evde ziyaret etti. Bigg Boss deneyimini tartışırken HT’ye şunları söyledi: “Senaryo yok ve biraz tanıdığınız veya hiç tanımadığınız insanlarla yaşamak zorundasınız.” Ama eğlenceliydi, hoşuma gitti çünkü her zaman kabilemi buluyorum. Ve olumsuzluğun bagajını taşımıyorum. Bir noktada anlaşamadığım insanlarla çalışıyorsam, yine de en ufak bir endişe duymadan anlaşırım.”