Sudha Murty, Kapil Sharma Show’da Narayana Murthy ile tanıştığını hatırlıyor. Saygınlık

şermin

Member
Guneet Monga, Raveena Tandon ve Sudha Murty yakında Kapil Sharma Show’da görünecekler. Bu hafta yayınlanacak olan bölümün tamamı öncesinde Sony, sosyal medyada Sudha’nın kocası Narayana Murthy ile tanışma hikayesini paylaştığı herkesi güldüren bir tanıtım paylaştı. (Ayrıca okuyun: Kapil Sharma, Neha Sharma’ya birçok dans formu arasında Nagin dansını öğrenip öğrenmediğini soruyor: ‘2 peg k bad saap bante dekhe hain’)

Kapil Sharma Show’da Sudha Murthy.

Twitter’da paylaşılan tanıtım, bu haftaki programın üç konuğun yer alacağını duyurarak başlıyor: yapımcı Guneet Monga, aktris Raveena Tandon ve yazar Sudha Murty. Hatta Raveena, Kapil’in yanağına bir öpücük kondurur. Ardından Kapil, Sudha’ya kocası Narayana Murthy ile nasıl tanıştığının hikayesini sormaya devam eder. Buna Sudha hevesle yanıt verir, ‘Ek mitra der uska naam Prasanna, aur woh sadece meslektaşım der. Aur har roz ek book lete the… Narayana Murthy İstanbul, Narayana Murthy Peşaver, Mujhe laga ye Narayana Murthy uluslararası otobüs şoförü he kya?” (Prasanna adında bir arkadaşım vardı, aynı zamanda meslektaşımdı. Her gün bir kitap alıyordu. .. Bu kişinin kim olduğunu merak ediyordum, uluslararası bir otobüs kondüktörü mü?) Sudha’nın komik yanıtı herkesi kıkırdattı ama onun ekleyecek daha çok şeyi vardı.

Sonra şöyle dedi: “Film kahramanı olarak yakışıklı Narayana Murthy’ye sahip olmak… atılgan. Kapıyı açtığında mujhe laga ye kaun he aadmi, chhota bachha? Kapıyı açtığında merak ettim: Bu küçük çocuk kim?) Sudha’nın cevabı herkesi kahkahalara boğdu.

Promosyona yanıt olarak, birçok hayran yorumlarda yazdı. “Aman Tanrım! (gülen ifadeler) izlemeli” dedi biri yorumlarda. Bir başkası ise “Ohh kesinlikle bölümü izleyeceğim. En sevdiğim sudha murty ji, o tüm kızılderililer için bir ilham kaynağı.” “Sudha ma ile çok eğlenceli görünüyor,” başka bir yorum okuyun.

NR Narayana Murthy, Infosys’in kurucu ortağıdır. Sudha Murty, yakın zamanda sosyal hizmete katkılarından dolayı Padma Bhushan ile ödüllendirilen çok satan bir yazardır. Aktris Raveena Tandon kısa süre önce Hint sinemasına yaptığı katkılardan dolayı Padma Shri’yi aldı. Guneet Monga ise Mart ayındaki Oscar’larda En İyi Kısa Belgesel Oscar’ını The Elephant Whisperers filminin yapımcılığıyla aldı.