Sudha Murty, Salwar Havaalanında giydiği için ona “sığır sınıfı” denildiğini söylüyor

şermin

Member
Guneet Monga, Raveena Tandon ve Sudha Murty yakında Kapil Sharma Show’da görünecekler. Bu hafta sonu yayınlanacak olan tam bölüm öncesinde Sony, sosyal medyada Sudha’nın birkaç yıl önce bir havaalanında birinin kendisine “sığır sınıfı” dediğini hatırladığı bir tanıtım paylaştı. (Ayrıca okuyun: Sudha Murty, Kapil Sharma Show’da Narayana Murthy ile Buluşmasını Hatırlıyor: “Uluslararası Otobüs Şefi Hai Kya?” İzle)

Kapil Sharma Show’da Sudha Murthy.

Kanalın sosyal medyaya yüklediği klipte Sudha, bir yolcu tarafından kıyafeti nedeniyle kendisine “sığır sınıfı” olarak anıldığı havaalanındaki o özel olayı anlatıyor. Archana Puran Singh, Sudha’ya olayı sorduğunda, Sudha, “Chaar paanch saal pehle mein salwar kameez pehni th aur business class ka ticket tha mere paas” dedi. Mein us kuyruğu mein khadi thi, toh unko laga ki salwaar kameez pehen liya toh didi he.” , behenji he… Aare sığır sınıfı log he. Unko kya pata he ekonomi ke logo ko business class my ane.. My jaake unko puch liya, ki “sığır sınıfı” nedir?” (Yaklaşık 4 ila 5 yıl önce bir şalvar giydim ve business class sırasında durdum, yani fakir olduğumu düşündüler ve “Ah, bunlar sığır sınıfı insanları. İşletme sınıfının ne olduğunu nasıl bilecekler?”

Sudha ayrıca, bir kişinin sınıfının ne kadar parası olduğuna göre tanımlanmadığını da sözlerine ekledi. Katkılarından dolayı sınıfın gerçek tanımını sağlayan matematikçi Manjul Bhargav ve Rahibe Teresa’dan örnekler verdi. Ayrıca Kapil Sharma’yı komedide sınıfın tanımı olarak adlandırdı ve minnettarlığını ellerini kavuşturarak ifade etti. “Sınıf maane apni kaam my shraddha rakhe aur accha kaam card he na woh class log hote he. Paise mein nahi he, ki ekonomi sınıfı maane kam sınıfı,” diyerek sözlerini bitirdi. (Sınıf, işinize ne kadar saygı duyduğunuz ve onu ne kadar iyi yaptığınızla tanımlanır. Parayla hiçbir ilgisi yoktur.)

Gösteride Sudha’ya konuk olarak Guneet Monga ve Raveena Tandon katıldı. Bölümün önceki tanıtımları, Sudha’nın kocası Narayana Murthy ile ilk kez nasıl tanıştığını ve onun sadece bir çocuk olduğunu düşündüğünü paylaştığı için komik hikayelerine bir göz atmıştı. Sudha Murty, yakın zamanda sosyal hizmete katkılarından dolayı Padma Bhushan ile ödüllendirilen çok satan bir yazardır.