Sudhanshu Pandey, Anupamaa’daki başrol oyuncusu Nitesh Pandey hakkında: Sonunda önündeki işten memnun kaldı

şermin

Member
Aktör Sudhanshu Pandey, arkadaşı ve yardımcı oyuncu Nitesh Pandey’in ölümünden sonra suskun. 23 Mayıs’ta kalp durması komplikasyonları nedeniyle hayatını kaybeden merhum aktörün, önündeki çalışma konusunda çok heyecanlı olduğunu ve kariyerindeki bu yeni aşamayı keşfetmek için yola çıktığını ekliyor.

Sudhanshu Pandey, Anupamaa üzerinde çalışırken merhum aktör Nitish Pandey ile yakınlaştı.

“Haber benim için şok oldu. Bu, sizi tamamen üzen ve bir süre önce bizimle olan ve televizyonda çalışmaktan bahseden ve OTT’nin artık aramızda olmadığı anlardan biri,” diyen Sudhanshu, şunları ekliyor: “İşin ivme kazanmasından memnundu. onun için ve çeşitli şeyler için buradan oraya seyahat etmeyi dört gözle bekliyorum.”

Sudhanshu, ondan Nitesh’in ne yaptığı ve yaklaşan çalışma hakkında onu en çok neyin heyecanlandırdığı hakkında daha fazla bilgi vermesini istedi ve bize, “Üç ila dört web dizisi yaptı ve ayrıca çantasında OTT filmleri vardı. Sonunda güzel şeyler oluyor diye çok mutluydu. Artık yapabileceği iş için gerçekten heyecanlıydı.

Bir TV programı üzerinde çalışırken oldu Anupamaa 48 yaşındaki, özellikle aynı yerden geldikleri için Nitesh ile bir bağ geliştirdiğini.

“Ne zaman sette olsa, oturup konuşmak için odama gelirdi. Geçenlerde OTT’nin bir mecra olarak onun lehine çalıştığından ve televizyonun onun için neler yaptığından bahsettik. Sonunda onun için ivme kazandığı için bir adım daha ileri gideceğini ve diğer işleri keşfedeceğini söyledi. TV programı için çekim yapmaya geldiğinde rahatlardık, bir pandeyle başka bir pandeyle buluşuyordu. Uttrakhand’dan geldiğimiz için pek çok ortak noktamız vardı. Bu yüzden hikayeler paylaştık ve güldük. Artık tüm bu hikayeler bitti,” diye hatırlıyor aktör.

Nitesh’in 51 yaşında kalp durmasından öldüğü göz önüne alındığında, Sudhanshu bunun herkesin sağlığını ihmal etmemesi için bir uyandırma çağrısı olması gerektiğini söylüyor.

“Daha ağır taraftaydı ve kesinlikle çalışan ya da çalışan biri değildi. Aslında çalışan ama sağlığını ve vücudunu gerçekten umursamayan birçok insan var. Vücudumuza koyduğumuz her tür yiyecek ve şeyin olduğu bu gün ve çağda, vücudumuzun durumuna dikkat etmezsek işler çok riskli hale geliyor. Sadece kendimizden değil, ailelerimizden de sorumlu olmalıyız” diye sözlerini bitiriyor.