Sümbül gelecekteki partneri hakkında: Duygusal olarak müsait olmalı

şermin

Member
Sumbul Touqeer Khan henüz 19 yaşında ve şimdi Kavya – Ek Jazbaa, Ek Junoon adlı TV şovunda korkusuz bir IAS memuru rolüyle beyaz ekrana geri dönüyor. Bu, aktrisin Bigg Boss 16’ya başarılı katılımından sonra yeni durağı; burada 100 günden fazla hayatta kaldığı ve aynı zamanda program tarihindeki en genç yarışmacı olduğu için övüldü. Sumbul yeni gösterisinde sadece toplumsal cinsiyet eşitliği için değil, aynı zamanda sıradan insan davası için de mücadele ediyor. Ayrıca şunu okuyun: Sumbul Touqeer babasının ikinci düğününden fotoğraflar paylaşıyor, yeni anneyi karşılıyor; Hayranları ona “en iyi kız” diyor

Sumbul Touqeer Khan artık yeni programında IAS görevlisi olarak görülecek.

Hindustan Times’a verdiği röportajda Sumbul, gerçek hayattaki korkusuz halinden ve tıpkı dizideki gibi müstakbel kocasından bazı beklentileri olduğundan bahsetti. Ayrıca ailesinin yeni üyeleri hakkında bir güncelleme paylaştı. Alıntılar:

Bize Kavya – Ek Jazbaa, Ek Junoon’un konusu hakkında daha fazla bilgi verin.

Kavya normal orta sınıf bir aileye mensuptur. Çocukluğunda yaşadığı bir olay nedeniyle kimsenin sıradan bir erkeğe “Sana yardım edebilir miyim?” diye sormadığını öğrenir ve birçok kapının onlara kapalı kaldığını öğrenir ve IAS olmaya ve böyle bir olayın başına gelmesine izin vermemeye karar verir. herhangi biri. İnsanlara yardım edip edemeyeceğini sormaya söz veriyor. Oldukça hırslı ve kararlı bir kızdır.

Etrafımızda pek çok şey var ama korkudan ya da başka nedenlerden dolayı soru sormuyoruz. Ancak Kavya korkusuzdur. Ancak bir kadının başarısının nedeninin neden bir erkek olamayacağını bilmek istiyor. Programda ayrıca cinsiyet eşitliğine de değiniliyor.

Yeni dizide pamuklu sarilerle olgun DM’yi canlandıracaksınız.Role nasıl hazırlandınız? Henüz 19 yaşındasın.

Evet 19 yaşındayım. UPSC’yi kırmanın ne kadar zor olduğunu biliyorum. Çok zeki insanların doğal olarak oldukça sakin olduklarını ve bir durumla nasıl başa çıkacaklarını bildiklerini biliyorum. UPSC’yi kıramadım, bu yüzden en azından öyle görünmek benim için daha önemliydi. Bazı IAS görevlilerinin nasıl konuştuklarını, sorulara nasıl cevap verdiklerini, nasıl yürüdüklerini, nasıl oturduklarını, nasıl konuştuklarını ve diğer her şeyi gözlemlemek için röportajlarını izlemeye başladım. Etrafındakilerin güçlerini hissedebilecekleri bir auraları ve kişilikleri vardır. Çok güçlü olduklarını kendileri biliyorlar. Bütün bunları uyarlamam ve onun hakkında da biraz okumam gerekiyordu.

Böyle bir film ya da dizi izlemedim çünkü bunu yaptığımızda istemeden de olsa istemediğim karaktere uymaya başlıyoruz. Onu çok özgün tutmak istedim.

Gelecekteki kocanıza ne söylemek istersiniz? Nasıl bir ortak arıyorsunuz?

Evlenmem çok uzun zaman alacak (gülüyor) Öncelikle evlilik konusunda her şeyin çok net olması gerekiyor. Çalışmak istediğimi anlıyorum. Ben eşitliğe inanıyorum ve eşim işe gittiğinde bana hiçbir soru sorulmadan işe gitmek istiyorum. İşten döndüğümde kocam yanımda olmalı ve bana günümün nasıl geçtiğini ve iyi olup olmadığımı sormalı. Duygusal olarak bana açık olmalı. Hiçbir şey sormasa bile önemli olan uzun iş gününün ardından yanımda oturmaktı.

Gerçek hayatta da korkusuz musun? Sorular sor?

Soru sormaya gerek yok. Bana göre ben çok korkusuzum, kalıplaşmış yargılarla ya da başka herhangi bir şeyle mücadele ederken. Kavya’dan önce bana kendi referansımı veren ve aynı zamanda benzer roller teklif eden yapımcılardan çok fazla telefon aldım. Kendime şunu sordum: “Aynıysa neden yapayım?” Bir değişiklik olursa her zaman risk almaya hazırım.

Bigg Boss 16 daha birçok teklife yol açtı mı?

Evet. Kavya bana teklif edildiğinde ilk dikkatimi çeken şey bunun bir Sony şovu olmasıydı. Kanaldaki programların çoğu oldukça gerçek bir alanda geçiyor. İstediğim şeyin gerçekçi olacağından emindim. Karakter aynı zamanda çok güçlü ve bağ kurulabilir, çünkü her insanın hayatında bir veya iki sorunu vardır. Bazıları sorunlarıyla savaşıp ilerlerken, diğerleri ilerleyemiyor. Önemli olan sorunlarınızla nasıl başa çıktığınız ve bundan sonra ne yapacağınızdır.

Babanız yakın zamanda evlendi. Ayrıca yeni bir kız kardeşin var. Nasılsın. Birkaç ay önce yeni bir ev satın aldınız. Peki hepiniz birlikte mi yaşıyorsunuz?

Evet, yeni evde bütün aile birlikte yaşıyor.

Merhaba sinemaseverler, WhatsApp’ta CANLI yayındayız! Buraya katıl.