Suhana, KBC 15’te Shah Rukh hakkındaki soruya yanlış cevap verdi, Amitabh tepki gösterdi

şermin

Member
Aktör Shah Rukh Khan ve iç mimar Gauri Khan’ın kızı Suhana Khan, yakın zamanda The Archies ekibiyle Kaun Banega Crorepati 15’te göründü. Olayların komik bir şekilde gelişmesiyle sunucu Amitabh Bachchan, Suhana’ya babası hakkında bir soru sorduğunda Suhana bunu yanıtladı. (Ayrıca Okuyun | Suhana Khan, Amitabh Bachchan’a ekranda Shah Rukh Khan’ın babasını canlandırdığını hatırlatıyor, KBC’ye soruşturma yapıyor)

Suhana Khan, Amitabh Bachchan ile KBC 15 setlerinde.
Shah Rukh Khan’la ilgili soru neydi?

Gösteride, Super Sandook bölümü sırasında Amitabh, Suhana’ya şu soruyu sordu: “Bu ödüllerden hangisini Shah Rukh Khan henüz almadı?” Seçenekler şunlardı: A) Padma Shri, (B) Legion of Honor, (C), L’ Etoile d’Or ve (D) Volpi Kupası. Suhana, “Padma Shri” diye yanıtladı. Sorunun doğru cevabı (D) Volpi Kupası idi.

Facebook’ta HT Channel’daki son dakika haberleri ile güncel kalın. Şimdi Katıl
Amitabh Bachchan, Suhana’nın yanlış cevabına nasıl tepki verdi?

Suhana’nın cevabına tepki gösteren Archies’teki başrol oyuncusu Vedang Raina, “Nasıl yanlış anlarsın?” diye sordu Amitabh, Suhana’ya alay etti ve şöyle dedi: “Beti ko pata nahi hai ki pita ko kya mila hai (Kız, babasının ne yaptığını bilmiyor) kabul edilmiş).”

Ayrıca şöyle dedi: “Keval baap ne itna hi bata ke bheja hai ki wo saamne baitha hai usne tumhare baap ka kirdaar adaa kiya hai.” nahi de payi ye (Baba onları sadece önünde oturan kişiye söyleyerek gönderdi. ona, babasının rolünü oynadı. Öyleyse ona basit sorular sormasını söyle. Basit bir soru sordum ama yine de yapabilirsin.) Cevap vermiyorum).

Amitabh, Suhana’ya Shah Rukh’un tavsiyesini sordu

Amitabh ayrıca Suhana’ya, KBC 15’e katılmadan önce Shah Rukh’un kendisine herhangi bir tavsiye verip vermediğini sormuştu. Dedi ki, “Unhone kahan ki aapko bas yaad dila du ki aapne unke Father ka Role Play Kiya Hai Toh bana basit sorular soruyor (Benden ona hatırlatmamı istedi). Ekrandaki babasına para ödediğini biliyorsun, bu yüzden basit sorular soruyorsun. Amitabh, Kabhi Khushi Kabhie Gham’da Shah Rukh’un babası rolünü oynadı.

KBC sunucusu ayrıca Suhana’ya Bollywood’a ilk çıkışını yapmadan önce Shah Rukh’tan ne gibi tavsiyeler aldığını sordu. Suhana şöyle yanıtladı: “Yanlış cevaptan sonra biraz utanıyorum. Ama bana iki sesi dinlememi söyledi; yönetmeni ve kalbinizi, sonra gerisi yerli yerine oturacak.”

Suhana hakkında

Suhana yakın zamanda Zoya Akhtar’ın yönettiği The Archies filminde rol aldı. Filmde ayrıca Mihir Ahuja, Agastya Nanda, Dot, Khushi Kapoor, Vedang Raina ve Yuvraj Menda da rol aldı. Bu bir reşit olma müzikalidir ve Riverdale’in kurgusal tepe kasabasındaki Archie, Betty, Veronica, Jughead, Reggie, Ethel ve Dilton’un hayatlarını konu alır. Netflix filmi dostluğu, özgürlüğü, aşkı, kalp kırıklığını ve isyanı araştırıyor.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde