Sumona Chakravarti Kapil Sharma Show'dan Kovuldu mu? Aktör cevap veriyor

şermin

Member
Sumona Chakravarti'nin The Kapil Sharma Show'dan gönüllü olarak ayrılmayacağına dair birkaç söylenti vardı. Bazı raporlar, Kapil'in yeni programı The Great Indian Kapil Show'dan kendisine bahsedilmediğini bile iddia etti. Bazıları Sumona'nın Kapil'e “kızgın” olduğunu iddia etti. News18'e verdiği röportajda oyuncu tüm söylentileri yalanladı ve bu söylentilerin hiçbir şekilde gerçeği yansıtmadığını söyledi. ayrıca oku: Sumona Chakravarti, Kapil Sharma'nın Netflix şovunda yer almadığı için üzgün mü? İşte bildiklerimiz

Neredeyse on yıl boyunca Sumona Chakravarti, Kapil Sharma'nın komedi şovunun ayrılmaz bir parçasıydı.

Eski Bade Achhe Lagte Hai oyuncusu, Romanya'da Khatron Ke Khiladi 14'ü çektikten sonra Hindistan'a geri döndü. Onun yokluğunda heyecan daha da arttı.

Sumona tepki veriyor

Sumona şunları söyledi: “Bu çok tuhaf çünkü birkaç gün önce gerçekten güzel bir makale vardı. Bir gazeteciyle konuştum, o da tam tersini söyledi. Daha sonra elbette iki gün sonra başka bir yayın organı bunun tam tersini iddia eden bir makale yazmaya karar verdi. Söyleyecek hiçbir şeyim yoktu çünkü ben de Romanya'daydım.”

“Bunu defalarca söyledim. Geçen yıl temmuz ayında sona eren bir programın parçasıydım ve bu senin ayrılman ya da benim istifa etmem ya da kovulmam gibi bir durum değil. Gösteri temmuz ayında sona erdi ve sonrasında hepimiz devam ettik. Daha sonra kendimizi bireysel projelerimize adadık. Khatron Ke Khiladi'yi yapıyorum. O (Kapil Sharma) farklı bir gösteri yaptı. Sadece hiç kötü kan yok. Neden (Kapil'e) kızayım ki? O ve ben daha önce çalıştık ve Romanya'ya gittik” diye ekledi.

Sumona, Kapil ile Komedi Geceleri ve daha sonra The Kapil Sharma Show kapsamında küçük ekranda yayınlandığında Kapil Sharma'nın komedi şovunun ayrılmaz bir parçasıydı.

Kendisiyle ilgili tüm olumsuz yorumları okumanın cesaretini kırıp kırmadığı da soruldu ve 36 yaşındaki oyuncu bu yorumların artık kendisini etkilemediğini itiraf etti. 20 yıl önce kariyerine başladığında hâlâ etkilenmişti. Artık kendisini olumsuzluktan ayıracak bir mantra buldu ve bu da şu cümleyi tekrarlayıp inanmaktır: “Benim hakkımdaki fikriniz benim sorumluluğumda değil.”

Onun için sırada ne var?

Sumona, Büyük Hint Kapil Gösterisi'nin bir parçası değil. Ancak kendisi, 27 Temmuz'da prömiyeri yapılacak olan macera realite şovu Khatron Ke Khiladi 14'te görülecek.

Gösteride yer alarak kendisini “şaşırttığını” paylaştı ve dizi yakında yayınlandığında hayranlarının kişiliğinin bu yönünü görmesini gerçekten sabırsızlıkla bekliyor. Oyuncu, dizinin macera ölçeğinde nasıl bir ilerleme kaydettiğini görmekten heyecan duyduğunu da itiraf ediyor.