Sumona Chakravarti, Kapil Sharma'nın Netflix şovunda yer almadığı için üzgün mü? İşte bildiklerimiz

şermin

Member
Sumona Chakravarti neredeyse on yıl boyunca Kapil Sharma'nın televizyonda yayınlanan komedi şovunun ayrılmaz bir parçasıydı. Kapil'le komedi geceleri ve sonra Kapil Sharma Gösterisi. Ancak bu yılın mart ayında dizi Netflix'e taşınınca, Büyük Hindistan Kapil Gösterisifinal kadrosunun bir parçası değildi ve görünüşe göre dizinin beraberinde getirdiği hayran kitlesini kesinlikle kaçırıyor.

Sumona Chakravarti, komedi şovunda Kapil Sharma'nın eşi Manju rolünü oynadı.

Yakın tarihli bir röportajda Sumona'nın şunları söylediği aktarıldı: “Hayatımın harika bir on yılıydı. Bir proje tamamlandı, o da (Kapil) devam etti ve yeni bir projeye başladı, ben de başka bir proje üzerinde çalışıyorum. Bu kadar. Kayıp kişilere gelince, onlar benim meslektaşlarım. Kişisel hayatımla profesyonel hayatım arasında bir çizgi çizdim. İşimi evime getirmiyorum, özel hayatımı da işime getirmiyorum.”

Artık kriketteki en sevdiğiniz oyunu izleyebilirsiniz. Her zaman ve her yerde. Nasıl olduğunu öğrenin

Ayrıca Okuyun: Buna cevabınız yok: Sumona Chakravarti'nin 'Büyük Hint Kapil Sharma Gösterisi'ndeki yokluğu hakkında

Artık Sumona'nın sadece etkilenmediğini değil aynı zamanda dizide yer almadığı için oldukça üzgün olduğunu öğrendik: “Tüm oyuncu kadrosunun dizinin dijital versiyonu için tutulmasını bekliyordu ancak bir telefon almadı. Kapil. Ayrıca Sunil (Kıvırcık) gösteriye tekrar girdiğinde Kapil yanına sadece Krushna (Abhishek) ve Kiku'yu (Sharda) aldı” dedi bir kaynak bize.

Kaynak ayrıca Sumona'nın bu gelişmeye şaşırdığını ve bu şoku sindirmekte zorlandığını da sözlerine ekledi. “Diyalog sunumu ve tarzıyla ilgili şakaların her zaman dizideki komik olmakla sınırlı olduğunu düşündü, ancak bunun bunun ötesine geçeceğini ve oyuncu seçimi sürecini etkileyeceğini asla hayal etmedi. İlk başta çok kızgındı ve olanlardan dolayı hala oldukça üzgün, ancak sessiz kalarak ve bunun hakkında konuşmayarak bu durumla baş etmeye karar verdi” diye iddia ediyor kaynak.

Ayrıca Okuyun: Netflix Hindistan, The Great Indian Kapil Show'u 2. Sezon İçin Yeniledi

Üstelik mevcut durumu Sumona'ya daha da kötü gösteren şey medyayla olan etkileşimleriydi. “Kapil'in programında olmaması ve kendi isteğiyle ayrılmaması onu daha da kışkırtıyor ve yarasına tuz basıyor. Kapil'e kin duymamasına rağmen o zamandan beri birbirleriyle konuşmadılar” diyor içeriden biri.

Şu anda Sumona bir realite şovu için çekim yapıyor Khatron Ke Khiladive olanlara hazırlıklı olmadığı için yoluna çıkanları kabul etmeye karar verdi. “Bu (ani ayrılış) Sumona’nın Ku Klux Klanaksi takdirde bu asla Sumona'nın planı değildi. Zamanının çoğunu giderek daha fazla insanla konuşarak, sosyalleşerek ve iş bularak geçiriyor çünkü Kapil'in programı neredeyse on yıl boyunca hayatında önemli rol oynayan tek şeydi” diye bitiriyor kaynak.

Yorum almak için Sumona ve Kapil'e ulaştık ancak basın saatine kadar bir yanıt alamadık.