Surbhi Chandna duygusal bir not yazıyor ve Chooda töreninden fotoğraflar paylaşıyor

şermin

Member
Bu ayın başlarında evlenen aktris Surbhi Chandna, chooda töreniyle ilgili duygusal bir not yazdı. Surbhi ayrıca Pazartesi günü Instagram'da etkinlikten bir dizi fotoğraf paylaştı. Surbhi, 2 Mart'ta erkek arkadaşı Karan Sharma ile evlendi. (Ayrıca okuyun | Yeni evliler Surbhi Chandna ve Karan Sharma, rüya gibi Jaipur töreninden resmi fotoğrafları paylaşıyor)

Surbhi Chandna Instagram'da fotoğraf yayınladı.
Surbhi, Chooda töreninden fotoğraflar paylaşıyor

İlk fotoğrafta gülümsedi ve kollarını kameraya doğru uzattı. Ayrıca çeşitli pozlar veren fotoğraflar da paylaştı. Pembe, gümüş ve beyaz renkteki chooda'sı da birkaç fotoğrafta görüldü. Surbhi ayrıca tören sırasındaki ritüellere de kısaca değindi. Etkinlik için Surbhi, geleneksel pembe ve gümüş rengi bir kıyafetin yanı sıra uyumlu mücevherler de giydi. Karan pembe-beyaz bir kurta ve pijama tercih etti.

Hindustan Times – Son dakika haberleri için en hızlı kaynağınız! Şimdi Oku.
Surbhi duygusal bir not yazıyor

Fotoğrafları paylaşan Surbhi şunları yazdı: “Choda törenim sırasında o kadar yoğun duygular hissettim ki annem ve babamla göz temasından kaçındım çünkü o zaman ayrı düşmenin boşluğunu hissetmeye başlayacağımı biliyordum. Hayatın bu yeni evresine başlamanın heyecanını, ailemden ayrılmanın acısını ve çok daha fazlasını yüreğimde hissettim. Düğünümüzün herkes için neşeli ve mutlu olmasını istedik ve ailemizin bizi düğünü yaparken her zaman gülümsemesini istedik. (aynen böyle)”

Surbhi bu yıl Mart ayında Karan ile evlendi

Surbhi, 5 Mart'ta düğün töreninden fotoğraflar paylaştı. Şöyle yazdı: “13 yıl sonra nihayet eve döndüm. Birlikte bu yeni yolculuğa çıkarken tüm sevginizi ve kutsamalarınızı istiyoruz. (sic)” Bir gün önce bulanık bir fotoğraf yayınlayarak şunları söyledi: “03/02/2024. #estd2010.” Ocak ayında Surbhi Instagram'da Karan'la evlenmeye hazır olduğunu paylaşarak hayranlarını ve takipçilerini şaşırttı. “13 yıldır hayatına renk katıyor. Sonsuzluğumuz artık başlıyor #Estd2010” diye yazdı ve birkaç fotoğraf ekledi.

Surbhi'nin projeleri

Surbhi, Ishqbaaz ve Naagin 5 gibi televizyon programlarındaki oyunculuğuyla tanınıyor. Aynı zamanda Barun Sobti'nin başrol oynadığı Rakshak – India's Braves: Chapter 2'nin de bir parçası. Rakshak – India's Braves: Bölüm 2'nin ilk gösterimi 22 Şubat'ta Amazon miniTV'de yapıldı.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde