Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah'dan Munmun Dutta ve Raj Anadkat nişanlandı: Rapor

şermin

Member
Taarak Mehta Ka Ooltah Chashma (TMKOC), Hint televizyonunda en çok konuşulan programlardan biri oldu. Dizide sırasıyla Babita Iyer ve Tipendra Jethalal Gada, diğer adıyla Tapu'yu oynayan Munmun Dutta ve Raj Anadkat'ın çıktıkları söyleniyordu. Munmun başlangıçta sosyal medyadaki haberleri “uydurma hikayeler” olarak nitelendirerek eleştirirken, News18'in haberine göre ikili yakın zamanda özel bir törenle nişanlandı. (Ayrıca Okuyun – Taarak Mehta oyuncuları Raj Anadkat ve Munmun Dutta nişan söylentilerini reddediyor: 'Gülünç, yanlış, saçma')

Munmun Dutta ve Raj Anadkat yakın zamanda Vadodara'da nişanlandılar.
Munmun Dutta-Raj Anadkat değişim halkaları

Portala göre, TMKOC rol arkadaşları Vadodara'da (Gujarat) sıkı sıkıya bağlı bir törenle ailelerinin huzurunda yüzük alışverişinde bulundu. News18'e konuşan bir kaynak şunları söyledi: “Nişan sadece birkaç gün önce gerçekleşti. Görünüşe göre ikili yüzüklerini Vadodara'da (Gujarat) değiştirmişti. Munmun ve Raj'ın aileleri ilişkilerini kabul ettiler ve törende de hazır bulundular.” Ayrıca, “Raj, Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah'a katıldığından beri birlikteler. Çok açıktı. Setteki herkes bunu biliyordu. Aslında bazı insanlar Munmun ve Raj'ın bir noktada evleneceğinden emindi. Bu yüzden artık nişanlı olmaları şaşırtıcı değil.”

Hindustan Times – Son dakika haberleri için en hızlı kaynağınız! Şimdi Oku.
Munmun Dutta daha önce flört söylentilerini reddetmişti

Munmun ve Raj, 2021'de flört söylentileri ortaya çıktığında Instagram'da bireysel tepkilerini dile getirmişlerdi. Raj uzandı ve şunu yazdı: “Benim hakkımda sürekli yazan herkese: Sizin 'PİŞTİRİLMİŞ' (yanlış) hikayeleriniz ve ayrıca benim rızam olmadan hayatımla ilgili olarak hayatımda meydana gelebilecek yansımaları düşünün. Siz yaratıcı insanlar, lütfen yaratıcılığınızı size yardımcı olacak başka bir yere kanalize edin. Tanrı ona sağduyu versin.” Munmun ayrıca kişisel hayatı hakkında yorum yapan trollere de karşılık verdi. Instagram gönderisinde şöyle yazıyordu: “13 yıldır insanları eğlendiriyorum ve birinizin benim onurumu yok etmesi 13 dakikanızı almadı.” Yani bir dahaki sefere birisi klinik olarak depresyona girdiğinde ya da bunu yapmaya zorlandığında canını almak için , durun ve o kişiyi kenara itenin SİZİN SÖZLERİNİZ olup olmadığını düşünün. Bugün kendime Hindistan'ın kızı demekten utanıyorum.”

Munmun ve Raj henüz resmi olarak nişanlandıklarını açıklamadılar.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde