Taarak Mehta oyuncuları Raj Anadkat ve Munmun Dutta nişan söylentilerini yalanladı

şermin

Member
Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah oyuncuları Munmun Dutta ve Raj Anadkat, internette ortaya çıktıktan birkaç saat sonra nişan söylentilerini yalanladılar. Çift, önerildiği gibi Vadodara'da özel bir törenle yüzük alışverişinde bulunmadıklarını açıkladı. (Ayrıca Okuyun – Taarak Mehta'dan Monika Bhadoriya, Asit Modi'yi suiistimal nedeniyle azarladı: 'Kuttey jaisa Treat karte hai')

Munmun Dutta ve Raj Anadkat nişan söylentilerini yalanladı
Raj ne dedi?

Raj Çarşamba günü Instagram Hikayelerine şöyle yazdı: “Herkese merhaba, açıklığa kavuşturmak gerekirse, sosyal medyada gördüğünüz haberler yanlış ve asılsızdır. Raj Anadkat Takımı.”

Hindustan Times – Son dakika haberleri için en hızlı kaynağınız! Şimdi Oku.
Munmun ne dedi?

Munmun, Times of India'ya şunları söyledi: “Bu haber saçma, yanlış ve gülünç. Bunda en ufak bir doğruluk payı yok. Ve açıkçası enerjimi sürekli ortaya çıkan bu sahte şeye odaklamak istemiyorum.”

Söylediği gibi, ilişkileriyle ilgili söylentilerin internette ortaya çıkışı ilk kez değil. İlk kez 2021'de ortaya çıktılar ve her iki oyuncu da bunları yalanlayacak uzun açıklamalarda bulundu.

Raj o dönemde şunları yazmıştı: “Sürekli benim hakkımda yazan herkese: 'PİŞMİŞ' (yanlış) hikayelerinizin benim hayatım ve aynı zamanda benim rızam olmadan hayatım üzerinde yaratabileceği etkiyi bir düşünün. Herkes.” Dışarıdaki yaratıcı insanlar, lütfen yaratıcılığınızı başka bir yere kanalize edin, bu size yardımcı olacaktır. Allah onlara sağduyulu olmayı nasip etsin” dedi.

Munmun da benzer düşünceleri yineledi ve ardından şunları yazdı: “Kamuoyuna göre sizden çok daha iyi beklentilerim vardı. Ama yorumlar kısmına döktüğünüz pislikler, hatta sözde 'edebiyatçılardan' bile ne kadar gerici bir toplum olduğumuzu kanıtlıyor.” Kadınlar mizahları pahasına sürekli olarak yaşlarından, kaltaklıklarından, annelerinden dolayı utandırılıyor. Mizahınızın birini sinir krizinin eşiğine getirip getirmemesi umurunda değil. 13 yıl boyunca insanları eğlendirdim ve durum böyle değildi. Her birinize ONURUMU DEĞİŞTİRMEK için 13 dakika ayırın.”

Munmun ve Raj, yakın zamanda 4.000 bölümü tamamlayan popüler TV programı Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah'da Babita Iyer ve Jethalal'ın oğlu Tappu'yu canlandırdı.