Tanisha Mehta: TV endüstrisi daha güvenli, kadınlar için daha iyi

şermin

Member
Oyuncu-model, küçük ekranın genç oyuncular, özellikle de kadınlar için daha iyi ve daha güvenli bir ortam olduğunu düşünüyor. Tanişa Mehta

Tanişa Mehta

“Görüyorsunuz, iş çapraz medya ve hepimiz keşfetmeye ve denemeye hevesliyiz. Anladığım kadarıyla, televizyon endüstrisi gençlerin mizacına iyi hitap ediyor ve yeni gelenler, özellikle genç kadınlar için çok güvenli. Birkaç yıldır buradayım ve iyi deneyimlerim oldu. “Bir şovun tüm oyuncu kadrosunun ve ekibinin kısa sürede aile haline gelmesi, endüstrinin nasıl çalıştığı hakkında ciltler dolusu şey söylüyor.” Şubh Laabh… oyuncu hissediyor.

Hint eğlence endüstrisine girmek için Avustralya’dan taşınan Mehta şunları ekliyor: “Hindistan’a taşınmadan önce birkaç Hintçe müzik Habersu yaptım. Oyunculukta kariyer yapmak için normal hayatı geride bıraktım. İş aramaya ilk başladığımda, seçmeler için doğru yeri bulmak bile zordu. Bir noktada ara verdim ve geri dönmeye karar verdim ama annem kalmam için beni zorladı. İşte o zaman, diksiyonum da dahil olmak üzere birkaç şeyi elden geçirdim ve sonunda ilk şovumu aldım.”

Öte yandan Mehta, sosyal medyanın aktörlerin iş beklentileri üzerindeki artan etkisinden endişeli görünüyor.

“Mevcut sosyal medya ortamı gerçekçi değil ve dayatıyor: Yani takipçi bazında iş nasıl kararlaştırılır? Sosyal medya ve televizyon kariyerimi dengelemeye çalışıyorum ama bu kolay bir iş değil. İşe ve yeteneğe değer vermek bizim için önemli çünkü bu kesinlikle daha önemli olacak. Her ikinci takipçi satın alabileceğine göre, her şey nerede? joh mehnat kar rahe hain unko toh kuch nai mil raha. Şu anda gösteri için fotoğraf çeken Mehta, “Benim için zanaatım odak noktası ve her zaman da öyle olacak” diyor. Lay Evet Gale.