Taylor Swift'in Erkek Arkadaşı Travis Kelce, 'Aşkın Körüdür' Dizisinin 6. Sezonunun 'Şimdiye Kadarki En Kötü Çöp' Olduğunu Söyledi

şermin

Member
Kansas City Chiefs'in yıldızı ve Taylor Swift'in şu anki aşkı Travis Kelce, geçtiğimiz günlerde Amerikan reality TV şovu Love Is Blind'in son sezonuyla ilgili “eww” görüşlerini paylaştı.

Cleveland yerlileri Travis ve Jason Kelce'den oluşan bir bobblehead. (AP Fotoğrafı/Sue Ogrocki)(AP)

2016'daki kendi flört programı Catching Kelce de dahil olmak üzere ünlü realite TV geçmişinin aksine, Kelce'nin son günlerdeki sözleri, türün tüm çeşitleriyle onu cezbetmeye devam ettiğini gösteriyor.

Hindustan Times – Son dakika haberleri için en hızlı kaynağınız! Şimdi Oku.

İlginç bir an, Chiefs'in sıkı sonu Travis ve kardeşi Jason Kelce'nin yer aldığı “The New Heights Show”dan bir sahneydi. Love is Blind'ın 6. sezonundan sevilen kişinin duygularını incitmesi umurlarında değildi.

Ayrıca OKUYUN| Taylor Swift'in hit şarkısı “Shake It Off” SoFi Stadyumu konserinde Richter skalasını sarstı

Diziyi “şimdiye kadarki en kötü çöp” olarak nitelendirdi ve kendisininkinden daha kötü olduğunu iddia etti, ancak paradoksal olarak şunu itiraf etti: “Kelce'yi Yakalamak'tan daha kötü, ama çok iyi.” Ancak kardeşi Jason daha az hevesliydi ve izlemeyi kesin bir şekilde reddetti. buna “bu çöp” adını verdi ve Netflix ve diğer platformların bu tür diziler üretmesini onaylamadığını ifade etti.

“İzlemiyorum, hayır, bu saçmalığı izlemiyorum. Netflix'i veya diğer abonelik kanallarını bu saçmalıkları daha fazla yapmaya teşvik etmiyorum.”

Kelce kardeşlerin paylaşımı izleyicilerin dikkatini çekti

Bazı izleyiciler Travis'in yorumlarını onun diziyi Taylor Swift ile birlikte izlediğinin bir göstergesi olarak yorumladı ve bu da şu gibi yorumlara yol açtı: “Travis ve Taylor'ın aşkı gördüğü düşüncesi kör… Vay be, bu çok güçlü” ve “Yani “İzliyorum Taylor Swift aşktır.” Kör… Ben de öyle duydum.”

Ayrıca OKUYUN| Love Is Blind 6. Sezon Yeniden Birleşme: İnternette En Çok Aranan Sorulara Yanıtlar

Bir diğeri, Travis ile olan ilişkisi göz önüne alındığında Taylor Swift'in de Love Is Blind izleyicisi olabileceğini ekledi. Bir hayran, “Travis ve Taylor'ın Love Is Blind'ı birlikte izlemesi düşüncesi… Vay be, bu çok güçlü” yorumunu yaparken, bir diğeri ise şunu ekledi: “Demek Taylor Swift Love Is Blind'ı izliyor… Ben de öyle duydum.”

Bu arada Love Is Blind'ın İsveç uyarlaması da büyük heyecan yarattı. Love Is Blind İsveç'in 2024'ün başlarında yayınlanan 1. Sezonu izleyicileri büyüledi ve gelecekteki spin-off'lara zemin hazırladı.