Terry ve Dirk Blocker onu Andre Braugher’ın Brooklyn Nine-Nine’ında hatırlıyor

şermin

Member
Brooklyn Nine-Nine’ın yıldızı Andre Braugher’ın ölümü, rol arkadaşlarını perişan etti. Emmy kazananı kısa bir hastalığın ardından hayatını kaybetti. Terry Crews, Dirk Blocker, Joel McKinnon Miller, Joe Lo Truglio’dan görüntü yönetmeni Rick Page’e kadar herkes acılarını, güzel anılarını ve Andre’yle ilgili her şeyi paylaşmak için sosyal medyayı kullandı. Ayrıca şunu okuyun: Brooklyn Nine-Nine’ın Emmy ödüllü yıldızı Andre Braugher 61 yaşında hayatını kaybetti

Brooklyn Nine-Nine’ın yıldızı Andre Braugher gösterinin setinde.

Andre, dizide Kaptan Holt olarak anılan, NYPD’nin ilk siyah eşcinsel polis kaptanı Raymond Holt’u canlandırdı. Programdaki metanetli tavrıyla tanınıyordu.

Facebook’ta HT Channel’daki son dakika haberleri ile güncel kalın. Şimdi Katıl

“Brooklyn Nine-Nine”da Terry Jeffords rolünü oynayan Terry Crews, Andre’den çok şey öğrendiğini söyledi. Instagram’da dokunaklı bir notta şunları yazdı: “Bu kadar çabuk gittiğine inanamıyorum. Sizi tanımış olmaktan, sizinle birlikte gülmüş olmaktan, sizinle çalışmış olmaktan ve yeri doldurulamaz yeteneğinizi gözlemleyerek sizinle birlikte sekiz muhteşem yıl geçirmiş olmaktan onur duyuyorum. Bu acıttı. Aramızdan çok erken ayrıldın. Bana çok şey öğrettin. Seninle tanışma deneyimi için sonsuza kadar minnettar kalacağım. Bilgeliğiniz, tavsiyeleriniz, nezaketiniz ve dostluğunuz için teşekkür ederiz. Bu zor zamanda eşinize ve ailenize en derin başsağlığı dileklerimi iletiyorum. Bana iyi yaşanmış bir hayatın nasıl olduğunu gösterdin. Huzur içinde yat, Andre. Seni seviyorum adamım. #dokuzdokuz.

Dizide Dedektif Michael Hitchcock rolünü oynayan Dirk Blocker, rol arkadaşının ölümünü öğrendiğinde yıkıldığını söyledi. Sosyal medyada şunları yazdı: “Çok zeki, son derece nazik, destekleyici, cömert ve derin ve olağanüstü bir yeteneğe sahipti ve sunabileceği daha çok şey vardı.” Yıkıldım. Onu seviyorum. Onunla çalışabildiğim ve onun huzurunda bulunabildiğim dokuz yıl gerçekten bir lütuftu. Ailesine en içten başsağlığı dileklerimi iletiyorum.”

Brooklyn Nine-Nine’da Dedektif Norm Scully’yi oynayan Joel McKinnon Miller, Andre’nin derin düşünceli bir fotoğrafını paylaştı. Şöyle yazdı: “Bir oyuncu hazırlanıyor… Andre’nin ailesine, arkadaşlarına ve onunla çalışma şerefine sahip olan hepimize sevgiler gönderiyorum.”

Joe Lo Truglio, Andre’nin ailesinden bahsetti ve merhum aktörü hatırladı. Dizide Charles Boyles’ı canlandırdı. “Andre hakkında anlatılacak pek çok harika hikaye var ama şu anda tüm sevgim, çok sevdiği ve onlarla birlikte olmak için her hafta sonu gösteriden geri döndüğü karısı Ami ve üç oğluna gidiyor.” Hepimiz onun ne kadar güçlü bir aktör olduğunu biliyoruz, ama dahası, Andre onun en önemli rolünü yakından biliyordu ve bundan derin bir gurur duyuyordu. Sık sık oğullarından bahsediyordu ve Ami’ye sahip olduğu için ne kadar şanslı olduğunu biliyordu” diye Instagram’da yazdı.

Şöyle ekledi: “Onunla sekiz yıl geçirmemize izin verdikleri için onlara minnettarım. Sevdiği şeylere adanmış ve tutkuluydu. Ve o ses. En saf diyaloğun temelini oluşturdu. Muhtemelen bilmediğiniz şey, Andre’nin şarkı söyleyebildiği ve bunu öğle yemeğinde sıklıkla yaptığı, soyunma odasında bulduğu yeni müziklere bas vokallerini yüksek sesle söylediğidir. İlk başta garipti çünkü… Andre Braugher kapalı kapılar ardında yüksek sesle şarkı söylüyordu*… ama sonra çok çabuk anlam kazandı çünkü adam şarkı söylemekle doluydu ve bu nedenle… Dünya bunu fark etti. Onu şimdiden çok özledim. Her şeyin ne olduğunu bilen bir adamla çalışmak ne büyük bir onur. Kendimi kutsanmış ve minnettar hissediyorum. Seni özledim Kaptan Holt. Sevgiler, Domuz pirzolası.”

Görüntü yönetmeni Rick Page bir gönderide şunları yazdı: “Rahat ol dostum. Hepsi sevgi, hepsi kalp. #AndreBraugher #CaptainHolt #Brooklyn99 #NineNineSonsuza Kadar Kalbi Kırık 99.”

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu dozunuz, filmleriniz, şovlarınız ve ünlü güncellemeleriniz tek bir yerde.