The Bachelorette’in finalinde Joey Graziadei’nin 28. sezonun bekar adayı olduğu duyuruldu.

şermin

Member
Joey Graziadei yeni bekar olarak gerçek aşkını bulmaya hazır!

Joey Graziadei 28. Sezonun yeni bekarı olarak açıklandı (Instagram/joeygraziadei)

Collegeville, Pensilvanya’dan gelen 28 yaşındaki tenis profesyoneli, Pazartesi günü Jesse Palmer’ın Bachelorette finalinde 2024’te yayınlanacak olan “The Bachelor”un 28. sezonunun başrol oyuncusu olacağı duyuruldu.

Graziadei, bir sonraki Lisans sahibi olma konusunda “gerçeküstü” olduğunu söyledi.

Graziadei, “Çok yavaş yavaş yavaş yavaş geliyor, ama sadece orada olmak ve tadını çıkarmak için elimden gelenin en iyisini yapıyorum, ama bu çılgınlık” dedi.

“Bunun çılgınca olduğunu söyleyen ilk kişi ben olacağım. Bunu hiç beklemiyordum, o anda hayatımın bu kadar değiştiğini bilmiyordum. Yani evet, çılgınca şeyler ama heyecanlıyım.”

Mahkeme başkanı, Charity Lawson’ın The Bachelorette sezonundaki son iki kişiden biriydi, ancak finalde Lawson, Dotun Olubeko’yu seçtiğinde kalbi kırıldı.

44 yaşındaki Palmer, Graziadei’ye Lawson’dan ayrılmasının ardından aşka hazır olup olmadığını sordu.

AYRICA OKUYUN| Rihanna ve A$AP Rocky haftalar önce gizlice ikinci çocuklarını doğurdu

Graziadei, “Şu an olduğundan daha hazırlıklıyım” dedi.

“Benim için sanki biraz daha bitirmek için biraz zaman ayırmanız gerekiyormuş gibiydi. Dotun ile Charity arasındaki bağlantıyı gözlemlemek benim için yeterliydi.”

Graziadei, Palmer’a gelecekteki bir ortaktan ne istediğini anlattı: “Tamamen kendisi olan ve dürüstçe ortak olabileceğim biri. Bana meydan okuyacak birini istiyorum. Meydan okuyabileceğim birini istiyorum. Sadece hayatımı birlikte yaşayacağım birini istiyorum. Sadece bana uygun birini istiyorum.”

Palmer, Graziadei’yi, After the Final Rose seyircisi arasında yer alan sezonun ilk eşi Leia ile tanıştırdı.

Graziadei’ye “Sanırım pek çok ortak noktamız var, bu yüzden bunu bir şekilde keşfetmeyi sabırsızlıkla bekliyorum” dedi.

28 yaşındaki oyuncu, başından beri popüler bir yarışmacıydı ve sezon sonunda Lawson’ın kalbi için güçlü bir rakip gibi görünüyordu. O ve 27 yaşındaki Lawson, Fantasy Suite haftasında “Seni seviyorum” dediler ve geceyi birlikte geçirdiler.

Daha sonra kameralara “Bunu kesinlikle hayatımın geri kalanında yapabilirim” dedi.

Graziadei, Lawson’la son randevusunun sonunda ona evlenme teklif edeceğinden emindi. Ancak evlenme teklif etmeye çalıştığında Lawson ona “başka biriyle daha derin bir bağ” bulduğunu söyledi.

“Şu anda bunun hiçbir anlamı olmayacak ve zor. Bu kelimeleri ağzımdan çıkarmak çok zor çünkü gerçek şu ki Joey, sana aşığım” dedi.

Vedalaşmalarının ardından Graziadei kameralara aşkı ne kadar istediğini anlattı.

“Gerçekten aşkı istiyorum” dedi. “Sanırım bu bana başka biriyle olmayı ve onlarla hayatı paylaşma fırsatına sahip olmayı ne kadar özlediğimi gösteriyor çünkü düşünebildiğim tek şey bu. Sadece evrene sormak istiyorum: Bu ne zaman başıma gelecek?”

Duygusal anın ardından Lawson, PEOPLE’ın Graziadei’yi geri çevirmenin zor olduğunu söylediğini aktardı.

Georgia yerlisi, “Joey’i tekrar görmek kolay değildi ve veda etmek benim için gerçekten zordu” dedi.

“Duygulardan bunaldım ve haklı olarak da öyle. Bu yolculuk boyunca birine veda etmek benim için kolay olmadı ama özellikle bağ kurduğunuz noktada benim için zor oldu. Başkasının acı çekmesine katkıda bulunmak zorunda kalan kişi olmak istemiyorum ama bu gerekliydi.”

Yine de o ve 30 yaşındaki Olubeko, Graziadei’nin harika bir bekar olacağına inanıyor.

“Ona gerçekten en iyisini diliyoruz” dedi.

“Joey’in ne kadar aşık olduğunu ve kendisini ne kadar istediğini gördük. Bunu bulmakta hiçbir sorun yaşamayacağına inanıyorum. O muhteşem bir insan. Ona ve başarısına güveniyoruz.

AYRICA OKUYUN| Demi Lovato ve Ariana Grande, Scooter Braun ile yollarını ayırıyor ve yeni yönetim arıyor. rapor

Olubeko ayrıca Graziadei’yi “çok kararlı” bulduğunu ve bunun aşk arayışında ona yardımcı olacağına inandığını söyledi.

Integrative Medicine özel programı “Bunun gösteriye çok yakışacağını düşünüyorum” dedi ve kendisinin ve Lawson’ın “her ikisinin de bu yolculuğu takip etmekten heyecan duyduğunu” ekledi.