The Big Bang Theory yıldızı Kaley Cuoco, erkek arkadaşıyla ilk doğum gününü kutluyor

şermin

Member
Big Bang Theory yıldızı Kaley Cuoco, 22 Nisan Cumartesi günü partneri Tom Pelphrey ile birinci yıl dönümünü kutladı. Çift kısa süre önce ilk çocukları Matilda Carmine Richie Pelphrey’i dünyaya getirdi.

Kaley Cuoco (Instagram)

Cuoco, birinci yıldönümlerinde Pelphrey ile fotoğraf paylaşmak için Instagram’a gitti. Fotoğraflardan biri çifti bebekleriyle birlikte gösteriyor.

AYRICA OKUYUN| Southwest Airlines, Savannah Chrisley’nin uçağa binmediğine dair son iddialarına yanıt veriyor

“Nasıl başladı
▶
nasıl gidiyor! Seninle bir yıla merhaba @tommypelphrey. Sana ve sahip olduklarımıza sonsuza kadar minnettarım, seni seviyorum bub!” Cuoco Instagram’da yayınladı.

Daha önce uçuş görevlisi yıldız, 30 Mart 2023’te Matilda’nın doğumunun ardından Instagram’da bir gönderi paylaşmıştı. “Hayatımızın yeni ışığı Matilda Carmine Richie Pelphrey ile tanışın! Ayın üzerindeyiz ve bu küçük mucize için minnettarız. Son birkaç gün içinde bize çok yardımcı olan doktorlara, hemşirelere, aileye ve arkadaşlara teşekkür ederiz. İnanılmaz derecede kutsandık. Cuoco, @tommypelphrey sana daha fazla aşık olabileceğimi düşünmemişti ama aşık oldum.

Cuoco, Ryan Sweeting (2013-2016) ve Karl Cook (2018-2022) ile evlendi. Mayıs 2022’de hayranlarına Pelphrey ile çıktığını bildirmişti. Eylül 2022’de The Tonight Show With Jimmy Fallon’da şu anki partneriyle nasıl tanıştığını paylaştı.

“Bildiğim çok Hollywood hikayesi. Müdürüm çeşitli müşteriler gönderdi ve bana Tom’un kim olduğunu bilip bilmediğimi sordu ve o, “Yan not, o bekar. Böylece aylar geçti ve hiç tanışmadık ve ben Uçuş Görevlisi olarak onun menajeri olan aynı müdüre terfi ettim. [She asked,] “Ozark galasına gidiyorum. Benimle gelmek ister misin?” Cuoco hatırladı.

“Giyindim ve orada durdum. ben … idim [outside] banyoda ve ben bekliyordum ve bu sesi duydum – Tom’du – ve ‘Bu Kaley nerede?’ diyor. İlk görüşte aşktı,” diye ekledi Cuoco.