TV oyuncusu, BTS'in komik Habersunda kendi günlük dizisiyle ve rol arkadaşlarının aşırı davranışlarıyla dalga geçiyor: 'Bitkiler bizden daha iyi davra

şermin

Member
Neerja – Ek Nayi Pehchaan adlı TV programında yer alan Akshita Tiwari, geçtiğimiz günlerde bir çekimin kamera arkası Habersunu paylaştı. Oyuncu, Instagram Habersunda kendi sahneleri ve rol arkadaşlarıyla dalga geçti. Ayrıca sahnelerden birinin “MMS klibi” gibi çekildiğini söyledi. Ayrıca şunu okuyun: Pakistanlı yazar Yasir Hussain, Hint TV programlarının 'Ghatiya' kalitesine sahip olduğunu söyledi

Akshita Tiwari, Neerja – Ek Nayi Pehchaan adlı televizyon programında görülecek.
Akshita Tiwari'nin kendi gösterisini izleyin

Bir milyondan fazla izlenen ve 3500'den fazla yorum alan Haber, Akshita'nın “binadan düştüğü” bir sahneyi çekmesiyle başlıyor. Daha sonra rol arkadaşlarından biriyle “WWE” maçına benzediğini söylediği maçta fiziksel temasta bulunduğu görülüyor.

HT'de canlı oy sayımı ve sonuçlarıyla Lok Sabha seçimlerinin son bölümünü izleyin. Şimdi keşfedin! Şimdi keşfedin!

Kendisi de YouTube'da bulunan Akshita, çalışma gününü çekimler sırasında izleyicileri çeşitli sahnelerden geçirerek anlattı. Hintçe şunları söyledi: “Bazen binalardan atlamak zorunda kalıyorum, bazen de binalardan sarkıyorum. Merhaba, ben Akshita, çok az parayla oyuncu olarak çalışıyorum ve seyirciyi baştan çıkarıyorum.”

Gizlice çekilmiş bir sahneyi açıklayarak şunları söyledi: “Sahne sanki bir TV şovu değil de MMS klibiymiş gibi çekilmişti… ve buradayım, bir salıncağın yakınındaki açık hava verandasında saklanmaya çalışıyorum.” Dramatik bir sahnede, rol arkadaşı onu kovalıyor ve neredeyse düşüyor. Bunu şu şekilde açıklıyor: “Artık WWE'miz başlıyor.”

Akshita, “araba tekerleği tarzı” düşüşünün kötü olduğunu söyleyerek şaka yaptı, ancak bir sahnede bir binadan düşüşüne yardımcı oyuncuların tepkisi daha da kötüydü. “Lütfen çek ₹Bu sahne için ücretimin 50'si. Ama rol arkadaşlarım cezalandırılmalı ₹Onun için en iyi oyunculuktan 100. Üçümüzden setteki aptallar daha iyi oynadı.”

Videoya tepkiler

Akshita'nın Instagram paylaşımlarına yapılan bir yorumda “44 saniye boyunca gerçeği söylüyor” yazıyordu. Bir diğeri şunu yazdı: “Didi (kız kardeş) bir vlog ile tüm Hint dizilerini eleştirdi.” Ayrıca birisi Akshita'nın Habersuna şu yorumu yaptı: “Kız kendi içeriğini eleştirdi.” Bir kişi şu yorumu yaptı: “Şimdiye kadarki en dürüst oyuncu.” “Kovulacağı kesin.” Birisi ayrıca “Dürüstlüğün bir yüzü olsaydı…” yorumunu yaptı.