“Umarım …”: Kyle Richards ve Kathy Hilton’un kan davası üzerine Sutton Stracke

şermin

Member
Kyle Richards ve Kathy Hilton arasında devam eden çekişme, The Real Housewives of Beverly Hills hayranları arasında büyük ilgi uyandırdı. Mevcut senaryoda, rol arkadaşı Sutton Stracke taraf seçmeyi reddediyor.

Kyle Richards ve Kathy Hilton (Twitter)

ile bir etkileşim içinde sayfa altı Perşembe günü Stracke şunları söyledi: “Aile meselelerinden uzak durmaya çalışıyorum. Sanırım ikisini de çok seviyorum.

“Umarım bir şeyler yapabilirler. Eninde sonunda olacaklarını biliyorum, zaman tüm yaraları iyileştirir ve ikisi de harika kadınlar.”

“Onu tanıdığımdan beri ilk kez bir şey görüyorum. Bu yüzden onlara en iyisini diliyorum ve günün sonunda birbirlerini sevdiklerini biliyorum” dedi.

AYRICA OKUYUN| Kevin Costner’ın 2022 mali durumu, görüşmediği eşi Christine Baumgartner’dan boşandıktan sonra açıklandı.

Bununla birlikte, gerçek hayatta, üvey kız kardeşler yıllardır ara sıra kan davalarına karışmışlardır.

Richards, gevşek bir şekilde merhum annesine dayanan “Amerikan Kadın” adlı bir gösteri yapmıştı. Şovu Hilton’a danışmadan yönetmeye devam etti ve bu, aralarında yıllarca hararetli tartışmalara neden oldu.

Kyle’ın kocası Mauricio Umansky, Hilton’un kocası Rick’in emlak şirketi Hilton & Hyland’ı kendi şirketini kurmak için terk ettiğinde ikisi arasındaki ilişki sarsıldı.

Bu arada Stracke, realite şovunun harika bir yeni sezonunun sözünü verdi.

“Bu sezonun gerçekten farklı olacağını düşünüyorum. Farklı bir enerjisi var. Arkadaşlıkların gelişeceğini ve kişisel hikayelerimizin daha güçlü bir şekilde ortaya çıkacağını düşünüyorum. Harika bir yolculuğa çıkıyoruz ve izleyicilerin bizi gerçekten tanıyacağını düşünüyorum” dedi.