Uorfi Javed, 18 yaşından beri dudak dolgunlaştırıcısı aldığını açıklıyor: “Nefret etmek yerine…”

şermin

Member
Son zamanlarda göz altı dolgusunu tercih ettikten sonra zor günler geçiren Uorfi Javed, dolgularla son yıllardaki serüvenini uzun uzun not etti. Pazartesi günü Uorfi, Instagram’da kalem almaya karar verdikten sonraki yüzünü gösteren bir dizi fotoğrafını yayınladı. (Ayrıca okuyun | Uorfi Javed Göz Altı Dolguları Hakkında Uyardı, Yeni Fotoğrafını Paylaştı ve Dolguları ‘Çözündürdüğünü’ Açıkladı: En Ağrılı Şey)

Uorfi Javed, Instagram’da bir gönderi paylaştı.

İlk fotoğrafta Uorfi’nin bir gözü kırmızıydı. Bir sonraki resimde Uorfi gülümsedi ve kameraya baktı. Ayrıca bazı fotoğraflarda dudak dolgusu yaptığı görüldü. Tüm resimler Uorfi’nin kendisi tarafından tıklandı.

Uorfi, hacim kazandırma yolculuğundan bahsediyor

Fotoğrafları paylaşan Uorfi, paylaşımına “Dudak dolgusu ile tüm yolculuğumu sizlerle paylaşıyorum. 18 yaşımdan beri dudak dolgusu yaptırıyorum, o zamanlar o kadar param yoktu ama dudaklarımın hep çok ince olduğunu hissettim ve daha büyük, daha dolgun dudaklar istedim. Dermat Deni’ye gittim, daha ucuza yapmaya razıyız ve bazen sonuçlar bunlar oldu! Onu çözmem ve bunun şimdiye kadarki en acı verici şey olduğunu hatırlamam gerekiyordu!!”

Ayrıca şunları ekledi: “İnsanlara onları yaptırmayın demiyorum ama aslında söylemeye çalıştığım şey, dolgu veya botoks kullanırken dikkatli olun. Sırf yüzüme neyin yakıştığını bildiğim için hala dudak dolgusu yaptırıyorum ve artık daha azının daha çok olduğunu veya ameliyat olduğunu biliyorum ama sadece çok iyi bir doktordan.

Ayrıca gönderiyi Instagram Stories'de paylaştı.

Ayrıca gönderiyi Instagram Stories’de paylaştı.
Hayranlar Uorfi’nin paylaşımına tepki gösterdi

Gönderiye yanıt olarak hayranlar, dürüstlüğü için ona teşekkür etti. Bir kişi şöyle yazdı: “Bu meslekte temiz ve samimi olmak cesaret ister!!! @urfi” Bir yorum şunu okudu: “Dürüst ve gerçek olduğunuz için teşekkürler. Ve kendini olduğun gibi kabul et diyenler için.

Gönderiyi Instagram Hikayelerinde paylaşarak, “Bu Padh Lena’yı paylaşmayı düşünmenin zamanı gelmişti millet (bunu uzun zamandır paylaşmayı düşünüyordum millet okuyun).” Ayrıca, “Dudakları şişmiş (eriyen yüz emojisi)” yazdı.

Göz altı dolgularında Uorfi

Geçenlerde insanları dolgu maddesi seçerken dikkatli olmaları konusunda uyardı. Instagram’a şunları yazdı: “Tekrar söyleyeceğim: göz altı dolgusunu kullanmadan önce çok ama çok dikkatli olun – göz altlarımda şişlikler var.

Uorfi, fotoğrafını geçen hafta Instagram’da yayınlamıştı. Şöyle yazdı: “Koyu halkalarım hakkında o kadar çok trollendim ki, göz çevreme dolgu yaptırdım ve şimdi yüzüm bok gibi görünüyor!