Uorfi Javed, göz altı dolguları konusunda uyarıyor ve onları “çözdüğünü” ortaya koyuyor.

şermin

Member
Uorfi Javed, hayranlarını ve takipçilerini uyararak göz altı dolgusu seçerken dikkatli olmalarını istedi. Pazar günü Instagram Stories’e giren Uorfi, dolgu yaptırmaya karar verdikten günler sonra cildinin durumu hakkında bir güncelleme yaptı. (Ayrıca okuyun | Uorfi Javed, trollük yaptıktan sonra göz dolgusu yapıldığını açıkladı: “Bunu kendime neden yaptım?”)

Uorfi Javed, Instagram Hikayelerinde bir selfie paylaştı.
Göz altı dolgularında Uorfi

Uorfi yüzünü buruştururken bir selfie paylaştı. Baskılı yeşil bir kıyafet giymiş bir yatakta oturuyordu. Uorfi bir fotoğrafının yanı sıra şunları yazdı: “Tekrar söylüyorum: göz çevresine dolgu kullanmadan önce çok ama çok dikkatli olun – gözlerimde şişlik var.” Ayrıca ekledi: “Doktor göz altlarımı ve hatta dudaklarımı mahvetti – dolgularımı erittirdim, bu yüzden daha iyi!” Şimdi gözlerimin altındaki dolguyu eritmem gerekiyor – bu şimdiye kadarki en acı verici şey – dolguyu eritmek için.”

Uorfi yüzünü buruştururken bir selfie paylaştı.

Uorfi yüzünü buruştururken bir selfie paylaştı.
Uorfi’nin “tuhaf” göz bölgesinde

Uorfi geçen hafta Instagram’da kendi fotoğrafını paylaştı. Şöyle yazmıştı: “Yazdı: ‘Gözlerimin altındaki mor halkalar hakkında o kadar çok trollendim ki, gözlerimin altına dolgu koydum ve şimdi yüzüm bok gibi görünüyor!!’ Göz çevresi düzensiz ve tuhaf! Artık makyaj bile tuhaf göz çevremi gizleyemiyor!! Bunu kendime neden yaptım?

Uorfi uçakta taciz edildi

Uorfi, Instagram’da düzenli olarak kendisi hakkında güncellemeler yayınlar. Geçenlerde Uorfi, Mumbai’den Goa’ya giden bir uçuşta kötü bir deneyim yaşadığını paylaştı. Kendisini taciz ettiği iddia edilen birkaç erkeğin Habersunun yanı sıra bir not yayınladı. Uorfi, bir Indigo uçuşu sırasında çekilen klibi Instagram’da yayınladı.

Şöyle yazdı: “Dün Mumbai’den Goa’ya giden uçaklardan birinde seyahat ederken tacize uğradım. Bu Haberdaki adamlar kötü şeyler söyledi, Eve onlarla dalga geçti ve küfürler yağdırdı. Onlarla yüzleştiğimde içlerinden biri arkadaşlarının sarhoş olduğunu söyledi. Sarhoş olmak, kadınlara karşı yaramazlık yapmak için bir mazeret değildir. Halk figürü EVET, kamu malı HAYIR.”

Vücut utandırma konusunda Uorfi

Uorfi kısa süre önce Swipe Ride’ın Kusha Kapila tarafından sunulan bir bölümünde yer aldı. Gösteri Jio Cinema’da yayınlanacak. Bölüm sırasında Kusha, Uorfi’ye “Şu anda seninle tanışan ve seni biraz olsun utandırmaya çalışan ya da seni bir orospu gibi utandırmaya çalışan biri… bununla nasıl başa çıkarsın?” diye sordu.