Urvashi Dholakia artık olumsuz bir rol oynamayacak: İnsanların artık beni düşünmeyi bırakıp sadece Komolika'yı düşünmesini istiyorum

şermin

Member
Aktris Urvashi Dholakia küçük ekrandaki yolculuğundan oldukça mutlu ve memnun olsa da, dizinin yapımcılarının Komolika rolü sayesinde vampir imajının ötesine bakamamalarından üzüntü duyuyor. Kasautii Zindagi Kay bu onu herkesin tanıdığı bir isim haline getirdi ve 15 yıl sonra bile peşini bırakmadı.

Urvashi Dholakia şu anda Pushpa Impossible'da görülüyor.

“Herkes bana hâlâ Komolika diyor. Bir şey çok güçlü hale geldi diye başka bir şey yapamayacağımı düşünmek yanlıştır. Beni bu rolden daha fazlası için hayal edemiyorlarsa yapımcıların ve kreatif direktörlerin yaratıcılığı nerede?” diye soruyor ve bu kalıplaştırma nedeniyle son birkaç yılda yaptıklarının pek konuşulmadığını ekliyor.

Bir günde 360 milyon Hintli bizi ziyaret etti ve genel seçim sonuçları için Hindistan'ın tartışmasız platformu olarak bizi seçti. En son güncellemeleri burada keşfedin!

Son yıllarda Dholakia şu gibi dizilerde rol aldı: Chandrakanta, Ishq Mein Marjawan, Tu Aashiqui, Naagin 6ama hayranlar hâlâ onu ekranda çok az gördüklerinden şikayet ediyorlar. “Gelip gitmeye devam ediyorum çünkü gerçekte elde ettiğimden daha heyecan verici bir şeyle karşılaşmam gerekiyor. Aynı monoton şeyi tekrar tekrar yapamam. Tek bir role o kadar sıkışıp kaldım ki. Rekha ne demek gibi Umraao Jaan “kia toh bas, işte bu, her şeyin doruk noktası bu. Hayır, bununla bitmiyor!” diye açıklıyor aktör.

Ayrıca şunu okuyun: Urvashi Dholakia, oğullarını 8 yaşındayken yatılı okula gönderdiğinde “ciddi depresyona” girdiğini söylüyor.

Aslında Dholakia bunu hemen sonra ortaya koyuyor Kasautii Zindagi Kaybilinçli olarak karar verdi Komedi sirki izleyicinin zihnindeki Komolika imajını kırmak. “İnsanların bugüne kadar Komolika meme'lerini ve Haberlarını paylaşması beni onurlandırıyor, beni hayatta tutuyorlar. Sonsuza dek minnettarım. Ama aynı zamanda oynadığım diğer rollerin de tanınmasını istiyorum” diye belirtiyor ve imajı kırmak için üstesinden gelmesi gereken zorluklara dikkat çekiyor.

Şu anda TV şovunda görülüyor Pushpa İmkansız Dholakia, avukat rolünde izleyicilerin onu başka bir rolde kabul edeceğini umuyor. “Yapımcıların en azından beni farklı bir açıdan görmeleri ve tamamen olumlu bir karakteri oynama şansını elde etmem nedeniyle mutlu ve minnettarım. Mucize diye bir şey olmadığını biliyorum ama bir yerden başlamak lazım. Artık insanların bana Devi Singh Shikhavat (dizideki rolü) dediğini duyduğumda bir başlangıcın yapıldığını hissediyorum. Yani evet, bu tür rollerde daha fazla rol almak isterim” diyen oyuncu, hiçbir dizide olumsuz bir rol üstlenmeyeceğine dair güvence verdi.

“Bunu yaptım ve çıtayı yükselttim. Bir oyuncu olarak benim için olumsuz bir rol oynadığımda artık yapabileceğim hiçbir şey yok. Rol yaptığımda bile insanlar onu Komolika'ya benzetiyor. Seyirciye onun böyle bir şey yapabileceğini bilmiyormuşuz gibi hissettirecek bir top atmayı tercih ederim” diyor iki çocuk annesi.

Dijital ortama ilgi duyup duymadığı sorulduğunda Dholakia, seçeneklerin azlığının onu bu işe girişmekten alıkoyduğunu söylüyor. “OTT kesinlikle gelişen bir araç. Ancak geçen yıl çok depresyona girdim çünkü insanlar bana aşırı pozlanmış bir TV yüzü olduğumu söylediler. Dünyaya şunu sormak istiyorum: 'Hangi OTT platformunda TV yüzü olmayan bir program var?' Peki bunu bana neden anlatıyorsun? Herkes orada, peki neden bana farklı davranılıyor? Ayrıca OTT aracılığıyla o kadar ilginç projeler alamıyorum ve yapımcıların beni gerçekten farklı bir açıdan görmediğini hissediyorum” diye bitiriyor.