Vahbiz Dorabjee artık evliliğe hazır, ‘paramparça olduğunu ve her şeyi küllerinden yeniden inşa etmek zorunda kaldığını’ söylüyor

şermin

Member
Aktris Vahbiz Dorabjee, başarısız evliliği nedeniyle çalkantılı son birkaç yılın ardından kendini yeniden topluyor gibi görünüyor ve artık hayatına devam etmeye hazır. Hayatında ne olursa olsun ve deneyimleri ne olursa olsun, bunun onu asla acı bir insan yapmadığını iddia ediyor.

Vahbiz Dorabjee, Pyaar Kii Ye Ek Kahaani programıyla ün kazandı.

“Bir şeylerin yolunda gitmemesi, sevgiyi hak etmediğim anlamına gelmez. Kesinlikle tekrar evleneceğim ve bu da yolda,” diye devam ediyor. “Ama şu anda konuşacak bir şey yok. Bence pozitifliği yaymalıyız ve doğru şeyler zamanı geldiğinde bizi çekecektir. Aşka ikinci bir şans vereceğim çünkü bunu hak ediyorum.”

Dorabjee onunla evlendi Pyaar Kii Ye Ek Kahaani 2013’te ortak yıldız Vivian Dsena ve 2017’de boşandılar. Oyuncu, yaşadığı her şeyin aslında onu kırdığını kabul ediyor. “Bir noktada çok sarsıldım ve kendimi küllerden yeniden inşa etmek zorunda kaldım. Kelimenin tam anlamıyla parçalarımı bir araya getirmek zorunda kaldım. İş dışında, arkadaşlarımdan ve ailemden çok fazla yardıma ihtiyacım vardı, bu da beni meşgul etti” diyen oyuncu, bu süre zarfında kendini sevme sanatını da öğrendiğini sözlerine ekledi. 37 yaşındaki “Kendi paramı kazandım, bağımsız oldum ve bu bana çok fazla özgüven verdi” diyor.

Kişisel olarak çok daha iyi durumda olsa da, oyuncu beklentilerine uygun roller bulmaya çalışırken işler zorlaşmaya devam ediyor. “Ve bu biraz zor görünüyor çünkü aldığım telefonlar kahramanın annesini oynamak için. Kendi yaşındaki bir adamın annesini oynamamı nasıl beklersin? Bunların yarısı benim arkadaşım ve buna gülüyoruz. Bu çok haksızlık. Büyük farklılıklar var ve endüstrinin (oyuncu Rupaki Ganguly’nin oynadığı) gibi olgun roller bulması gerekiyor. Anupamaa. Neyse ki başka gelir kaynaklarım var ve tamamen buna bağlı değilim. Bu yüzden doğru fırsatı bekleyeceğim,” diyerek sözlerini umut dolu bir notla bitiriyor.

• YAZAR HAKKINDA

Delhi merkezli Syeda Eba Fatima, günlük eğlence ve yaşam tarzı eki HT City için Bollywood, TV, OTT ve müzik hakkında yazıyor. …ayrıntılı olarak görün