Vaibhavi Upadhyaya, son Instagram gönderisinde “mükemmel fiziksel sağlık” hakkında yazdı.

şermin

Member
Pazartesi günü Himaşal Pradeş’te hayatını kaybeden oyuncu Vaibhavi Upadhyaya, son paylaşımını birkaç hafta önce Instagram’da paylaştı. 6 Mayıs’ta eyalete yaptığı 2019 gezisinin bir Habersunu yayınlamış ve “mükemmel zihin ve vücut sağlığı” için ne kadar minnettar olduğunu yazmıştı. Videoda Keori’deki Bir, Dharamshala ve Bhattu Manastırı dahil olmak üzere birçok yer coğrafi olarak etiketlendi. (Ayrıca Okuyun | Vaibhavi Upadhyaya Kimdi? Oyuncu Hakkında Her Şeyi Öğrenin)

Vaibhavi Upadhyaya, 6 Mayıs’ta Himachal Pradesh’ten son gönderisini paylaştı.
Vaibhavi’nin son Instagram gönderisi

Instagram’daki klipte ayrıca Vaibhavi’nin kameradan uzağa baktığı bir görüntü de yer aldı. Fotoğrafa “Arada bir durup sadece nefes alalım” notunu düştü ve “anı yaşa” hashtag’ini ekledi. Vaibhavi, Haberin Detayları müziği olarak Hinanaaz’ın “Je Raavi Vich Paani Koi Ni” şarkısını da ekledi.

Gönderiye şu açıklamayı yaptı: “Daha dün gece, ‘Sound Of Metal’i izlemeyi yeni bitirmişken sessiz bir düşünme anında, çoğumuzun doğuştan sahip olduğumuz armağanları ve kutsamalarını hatırladım. Ve ne kadar acımasız.” Tüm bunları hafife alıyor muyuz? Kusursuz görüşümüz, işitmemiz, dokunmamız, tat almamız ve koku almamız çok temel ve yine de mükemmel derecede sağlıklı, mutlu ve tatmin edici bir hayat yaşamak için çok önemli ve çok önemlidir. Ancak bunun için minnettar olmayı bırakın, nadiren fark eder ve hissederiz.

Vaibhavi şunları eklemişti: “Sonrasında sonsuz düşünceler zinciri bana yeryüzünde en sevdiğim sesi, yaprakların hışırtısını hatırlattı. Çocukluğumdan beri hep bu ses beni cezbetti çünkü bir şehir çocuğu olarak ondan dışlandım.” Kulağa hoş geliyor ama annemin memleketine yıllık okul tatili gezimiz bana o tuhaf sakin anları getirdi. O zamanlar bu duyguyu tam olarak kavrayamamıştım ama yaşım ilerledikçe onu anlamaya ve takdir etmeye başladım. Ve artık giderek büyüyen bir özlem haline geldi.

Oyuncu ayrıca, “Tesadüfen, bugün Doom kaydırılırken Instagram, 2019 dağ gezimden öne çıkanlarımdan oluşan bu Haberyu yayınladı. Ve bu sayede bunu yazabildim, aksi takdirde toplam çeşitliliğin kaotik unutkanlığına düşecekti.” Her gün hissettiğim ve yaşadığım düşünce ve duygular. Ne mutlu doğanın en saf sesleriyle uyanan, temiz hava soluyan, karmaşık olmayan, yorucu ama stressiz rutinleri olan, içine düştüğümüz çılgınlıktan uzak basit ama harika hayatlarını yaşayanlara ne mutlu! yeni Normallik’.”

“’Temel’, yeni ‘lüks’. Ve bu anlamda, ben dahil, duyusal ve fiziksel sağlığı mükemmel olan herkesi tebrik ediyorum.Hayatın en temel ama en önemli armağanı olan SAĞLIĞIMIZ için minnettar olmamızı hatırlatıyor. “Tanıyın, hissedin, koruyun, kutlayın. Sevgiler ve şükranlar” diyerek yazısını sonlandırdı.

Vaibhavi’nin cenazesi

Vaibhavi’nin son ayinleri Çarşamba günü Mumbai’de yapıldı. Deven Bhojani, Gautam Rode ve JD Majethia dahil olmak üzere birçok televizyon endüstrisi ünlüsü merhum aktöre son saygılarını sundu. En çok Sarabhai vs. Sarabhai dizisiyle tanınan Vaibhavi, Kullu’da arabasının bir vadiye çarpması sonucu trafik kazasında öldü. Kaza, otomobil sürücüsünün viraja girmesiyle meydana geldi.