Vicky Jain Bigg Boss 17'den tahliye edildi, Ankita Lokhande yere yığıldı

şermin

Member
Bigg Boss 17: Vicky Jain, Bigg Boss'un evinde 100 gün geçirdikten sonra gösteriden elendi. Sezon finalinden önceki hafta ortasında son bir tahliyeydi. Vicky elendiğinde Ankita'nın programda ağladığı görüldü. Ayrıca şunu okuyun: Ankita Lokhande, Vicky Jain ve Munawar Faruqui ile dövüşüyor

Bigg Boss 17: Vicky Jain elendi, Ankita Lokhande ilk beş finalist arasında yer aldı.
Vicky Jain Bigg Boss 17'den tahliye edildi

Bigg Boss, Ankita Lokhande, Vicky ve Arun Mashettey'den kağıtlarını açıp hangisinin finalde olduğunu bulmalarını istedi. Herkes kağıt parçalarını açmaya başladığında Vicky üzerinde “Tahliye” yazan kağıt parçasını yüksek sesle okudu. Ankita ve Arun finalist oldu.

Ram Mandir ile ilgili en son güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin! buraya tıklayın

Vicky, Ankita'yı alnından öptü ve Mannara Chopra, Munawar Faruqui ve Abhishek'e sarıldı. Ankita teselli edilemez bir şekilde yere yığılırken onunla bir an paylaştı. Vicky diğer üyelerden onun yokluğunda Ankita'yla ilgilenmelerini istedi.

Ankita Lokhande'den Vicky'ye

Ankita, Vicky'ye şöyle dedi: “Lere liye tu hi hi kazanan hai. Tu bahot accha khela. Mujhe farak nahi parta tujhe true kam aye. Meri nazar me tu kazanan hai mera kyuki tune sanch me bohot acha khela, bohot mehnat se khela. Sen yaha bina kisi platformu ke aya. Jo bana hai yaha ake bana hai'yi dinle. Senin karın olmaktan gurur duyuyorum. Ana Vicky Jain biwi hoon. Lütfen bunu yapmayı unutmayın. (Benim için kazanan sensin çünkü çok iyi oynadın. Burada herhangi bir platform olmadan adını duyurdun. Senin eşin olmaktan gurur duyuyorum)”

İnternet Ankita ve Vicky'ye tepki gösteriyor

Son bölüme tepki gösteren birçok kişi Ankita Lokhande'yi eleştirdi. Bazıları, Vicky'nin acımak için gitmesi nedeniyle olayı abarttığını yazdı. Neyse, artık ona dayanamıyorum; gerçekten sahte görünüyor. Eminim o da bunun sevimli olduğunu düşünüyor ama gerçekten sahte görünüyor” diye ekledi bir başkası. Birisi ayrıca şöyle dedi: “Bu şovu yayınlamak bu ikisinin birlikte nasıl yaşayacağını merak etmeme neden oluyor.”

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
TıklamakWhatsApp kanalımızı takip etmek için
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde